تاریخ انتشار: ۲۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا به نقل از رادیو اروپای آزاد، «استفان دی‌میستورا» فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه با استقبال از موضع روسیه مبنی بر حمایت از برقراری آتش‌بس ۴۸ ساعته در حلب، گفته است که تیم‌های عملیاتی برای ارسال کاروان کمک‌های انسان‌دوستانه به مناطق محاصره شده، آماده می‌شوند. وی در بیانیه‌ای […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا به نقل از رادیو اروپای آزاد، «استفان دی‌میستورا» فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه با استقبال از موضع روسیه مبنی بر حمایت از برقراری آتش‌بس ۴۸ ساعته در حلب، گفته است که تیم‌های عملیاتی برای ارسال کاروان کمک‌های انسان‌دوستانه به مناطق محاصره شده، آماده می‌شوند.


وی در بیانیه‌ای اعلام کرد که تیم هماهنگی وکمک‌رسانی‌های انسان‌دوستانه سازمان ملل متحد اقدام‌های خود برای چالش پیش رو را آغاز کرده است.


دی‌میستورا افزود که برنامه ما این است که جزییات را به طور دسته‌جمعی مشخص کرده و آماده ارسال کمک‌ها در سریعترین زمان ممکن شویم.


بر اساس این گزارش، وزارت دفاع روسیه پیش از این اعلام کرده بود که در راستای ارسال کمک‌های انسان دوستانه به مناطق محاصره شده، آماده پذیرفتن آتش‌بس ۴۸ ساعته در حلب است.


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس