تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] از منشور اخلاقی مدیران موسسات حفاظتی و مراقبتی رونمایی شد. به گزارش ایسنا، در پنجمین گردهمایی نگهبانان موسسات حفاظتی از منشور اخلاقی این یگان با حضور سردار حسین اشتری، فرمانده ناجا و سردار محمدشرفی، رییس پلیس پیشگیری ناجا رونمایی شد. بر اساس این منشور ماموران موسسات انتظام متعهد شدند که دفاع از ارزش‌های انقلابی […]

[ad_1]

از منشور اخلاقی مدیران موسسات حفاظتی و مراقبتی رونمایی شد.

به گزارش ایسنا، در پنجمین گردهمایی نگهبانان موسسات حفاظتی از منشور اخلاقی این یگان با حضور سردار حسین اشتری، فرمانده ناجا و سردار محمدشرفی، رییس پلیس پیشگیری ناجا رونمایی شد.

بر اساس این منشور ماموران موسسات انتظام متعهد شدند که دفاع از ارزش‌های انقلابی را سرلوحه کار خود قرار دهند و از هرگونه رفتاری که باعث خدشه دار شدن ماموریت‌های محوله به موسسات حفاظت می‌شود، پرهیز کنند.

رعایت اصل امانت، رازداری و اعتماد متقابل از دیگر تعهدات این منشور بود.

سردار شرفی، رییس پلیس پیشگیری ناجا در حاشیه این مراسم به ایسنا گفت: این منشور دارای ۱۴ بند است و به منشور اخلاقی موسسات حفاظتی مشهور است.

شرفی ادامه داد: برای تهیه این منشور از نظرات کارشناسان بهره گرفته و امیدواریم که بتواند نگهبانان محله و موسسات حفاظتی را در اجرای ماموریت‌هایشان بیش از پیش یاری کند.

وی این اقدام را در راستای توجه به حقوق شهروندی اعلام کرد و افزود: موسسات حفاظتی و نگهبانان محله تاثیر زیادی در تامین امنیت دارند و در حال حاضر بیش از ۷۰۰ موسسه در این راستا فعالیت می‌کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس