تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس اداره بهزیستی  شهرستان تهران با بیان اینکه ۱۹ انجمن خصوصی(سمن مردم نهاد) در پایتخت کودکان کار را ساماندهی می کنند گفت: از مرداد ماه تا کنون با همکاری این نهاد ها افزون بر ۲ هزار و ۱۰۰نفر از کودکان کار را جمع آوری کردیم. مصطفی سراج در گفت و گو با ایسکانیوز گفت: […]

[ad_1]

رئیس اداره بهزیستی  شهرستان تهران با بیان اینکه ۱۹ انجمن خصوصی(سمن مردم نهاد) در پایتخت کودکان کار را ساماندهی می کنند گفت: از مرداد ماه تا کنون با همکاری این نهاد ها افزون بر ۲ هزار و ۱۰۰نفر از کودکان کار را جمع آوری کردیم.

مصطفی سراج در گفت و گو با ایسکانیوز گفت: طرح جمع آوری کودکان کار که از مرداد ماه در سطح پایتخت در حال انجام است تا کنون اداره بهزیستی افزون بر ۶۰۳ نفر و سایر نهادها(و ان جی او) دولتی و وابسته نیز یک هزار و ۵۹۲کودک را شناسایی و جذب کردند.

او ادامه داد: این کودکان از حمایت خانواده های خود رنج می برند که ما حمایت های مختلفی را از این قشر داریم.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان تهران گفت: عمده کار ما در این زمینه جذب و ساماندهی این قشر از جامعه است که این کودکان به دلایل مالی در گیر برخی از باند های حرفه ای می شوند.

سراج گفت: در حال حاضر در حدود ۷۰۰مرکز دولتی و غیر دولتی در پایتخت فعال هستند که از این تعداد هفت مرکز خاص کودکان کار است.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس