تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۴
روابط نامشروع و طلاق‌های سیاستمداران جهان;

به گزارش “گذارخبر”  “زندگی شخصی سیاستمداران” یکی از جذاب ترین موضوعات پیرامون سیاستمداران جهان فضای شخصی و زندگی خصوصی آنها است که در طول تاریخ این امر هم موجبات نقاط قوت انان را فراهم کرده و هم نقاط ضعف، و یکی از این موضوعات ازدواج های سیاسی این سیاستمداران و طلاقهایشان است که در این […]

به گزارش “گذارخبر”  “زندگی شخصی سیاستمداران” یکی از جذاب ترین موضوعات پیرامون سیاستمداران جهان فضای شخصی و زندگی خصوصی آنها است که در طول تاریخ این امر هم موجبات نقاط قوت انان را فراهم کرده و هم نقاط ضعف، و یکی از این موضوعات ازدواج های سیاسی این سیاستمداران و طلاقهایشان است که در این گزارش بررسی کلی ای روی این موضوع خواهیم داشت.

مبارکا باشهههههههه

طلاق اسرائیلی به دلیل نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری

از طلاق اسرائیلی در سن 80 سالگی تا رابطه یک رئیس‌جمهور نام آشنا با وزیرخارجه‌اش!

“شیمون پرز” رییس جمهوری رژیم اسرائیل همزمان با شصت و ششمین سالگرد تاسیس آن رژیم در مصاحبه با روزنامه “یودیعوت آحرونوت” اعلام کرد که به دلیل نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری و ماندنش در عرصه سیاسی مجبور به طلاق از همسرش شده بود.

پرز می گوید به دلیل باقی ماندن در عرصه سیاسی مجبور شد تا راهش را  از همسرش در سال ۲۰۰۷ میلادی جدا کند.

“رییس جمهوری ۹۰ ساله رژیم اسرائیل که به ندرت درباره زندگی خصوصی اش صحبت می کند اعلام کرد که در پاسخ به خواست همسرش “سونیا” برای کناره گیری از عرصه سیاسی این موضوع را رد کرده و اظهار داشته که نمی تواند چنین تصمیمی را عملی کند و باید به حضور در سیاست ادامه دهد. همین موضوع سبب طلاق او از همسرش شده بود.”

پرز می گوید من به او (همسرم) گفتم که باید خدمت کنم. مردم من تمام زندگی ام هستند. من به او گفتم که اگر خدمت به مردم را کنار گذارم نمی توانم زندگی کنم. او به من گفت تو به اندازه کافی خدمت کرده ای مردم دیگری هستند که می توانند این کار را ادامه دهند من گفتم شاید اما می خواهم در این عرصه باقی بمانم و از آنجا راهمان از یکدیگر جدا شد.” مرگ “سونیا” همسر “پرز” در سال ۲۰۱۱ میلادی و در سن ۸۸ سالگی روی داد. رییس جمهوری اسرائیل سه فرزند و هشت نوه دارند.

رابطه یک رئیس‌جمهور نام آشنا با وزیرخارجه‌اش!

از طلاق اسرائیلی در سن 80 سالگی تا رابطه یک رئیس‌جمهور نام آشنا با وزیرخارجه‌اش!

هر چند بوش پسر بعد از حملات ۱۱ سپتامبر و حمله به افغانستان و عراق به چهره منفور جهانی تبدیل شد اما زمزمه های رابطه وی با کاندولیزا رایس، وزیر امور خارجه بیش از همه تعجب آور بود.جلسات بوش با کاندولیزا در اتاق بیضی شکل کاخ سفید همواره مورد کنجکاوی بسیاری از کارکنان و روزنامه های آمریکایی بود.حتی گفته می شود که لورا بوش، منتظر پایان ریاست جمهوری جرج بوش بود تا درخواست طلاق خود را رسمی کند و حتی برای مدتی جدا از همسرش زندگی می کرد.

نوبت به ژنرال سرشناس آمریکا رسید

از طلاق اسرائیلی در سن 80 سالگی تا رابطه یک رئیس‌جمهور نام آشنا با وزیرخارجه‌اش!

ارتباط خارج از ازدواج ژنرال دیوید پترائوس رئیس سازمان سیا با خانم پائولا برادول نویسنده زندگینامه اش که منجر به استعفای او از این سمت شد.

پترائوس که سرشناس ترین مقام نظامی آمریکا در یک نسل گذشته است، پس از اعتراف به ارتباط نامشروع با برادل که یک کارشناس مبارزه با تروریسم و دارای درجه سرهنگ دومی بود، از ریاست سیا استعفا کرد.

در زمانی که “اف‎بی‎آی” در حال تحقیق بر روی شکایات مرتبط با ایمیل بود، متوجه شد که دیوید پترائوس با پائولا برودول، بیوگرافی نویس، روابط عاشقانه دارد. اگرچه کشف “اف‎بی‎آی” به استعفای پترائوس انجامید اما تحقیقات همچنان ادامه دارد تا مشخص شود آیا این مقام سابق سیا اسناد محرمانه به برودول داده است یا خیر. برخی از مدارک بر روی سیستم شخصی پائولا برودول پیدا شده است.

طلاق از جنس حقوق بشر

از طلاق اسرائیلی در سن 80 سالگی تا رابطه یک رئیس‌جمهور نام آشنا با وزیرخارجه‌اش!

نلسون ماندلا، رئیس جمهور سابق آفریقای جنوبی و چهره سرشناس مدافع حقوق بشر در جهان  بعد از ۳۸ سال زندگی با همسرش،‌ او را به خیانت متهم کرد و از او جدا شد.

نخست‌وزیری که نامش با رسوایی گره خورده

 

از طلاق اسرائیلی در سن 80 سالگی تا رابطه یک رئیس‌جمهور نام آشنا با وزیرخارجه‌اش!


سیلویو برلوسکونی نخست وزیر سابق ایتالیا معروف ترین سیاستمداری است که نامش با رسوایی های غیراخلاقی گره خورده است.

اتهامات متوالی علیه او در این زمینه مطرح شده است که از جمله آنها می توان به اتهامات علیه وی به داشتن رابطه غیراخلاقی با دختر مراکشی تبار به نام کریمه المحروقی معروف به “روبی” اشاره کرد همچنین خبر مهمانی  غیراخلاقی وی با جمعی از دختران جوان نیز تا مدت ها در رسانه های این کشور مطرح بود.

نخست وزیر سابق ایتالیا در سال ۲۰۱۰ از “ورونیکا لاریو” همسر سابق خود طلاق گرفت. رسوایی های اخلاقی برلوسکنی در جهان شهرت یافته و در نهایت موجب کناره گیری وی از پست نخست وزیری شد.

طلاق سلطان بی تاج و تخت آمریکا

از طلاق اسرائیلی در سن 80 سالگی تا رابطه یک رئیس‌جمهور نام آشنا با وزیرخارجه‌اش!

امپراطور رسانه ای جهان  به دلیل انتشار اخباری مبنی بر رابطه همسرش “ویندی دینگ” با تونی بلر نخست وزیر سابق انگلیس درخواست طلاق داد.

“مردوخ ” در زندگی خانوادگی همیشه دچار مشکلاتی بود و همین مشکلات بود که به جدایی او از همسرش در سال ۱۹۹۹ انجامید اما طلاق “تورف ” به یکی از پرسروصداترین طلاق‌ها تبدیل شد زیرا او بیشترین مقدار دارایی و اموال به میزان ۱٫۷ میلیارد دلار به صورت املاک و ۱۱۰ میلیون دلار پول نقد را از طلاق خود به دست آورد.

مردوخ هوسران دو هفته بعد از این ماجرا در سن ۶۹ سالگی با سومین همسر خود یعنی “وندی دنگ ” ۳۱ ساله ازدواج کرد که از وی دارای دو فرزند دختر است. هم‌اکنون رابرت مردوخ با داشتن یک امپراطوری رسانه‌‌ای و ریاست چندین رسانه معتبر و مشهور جهان در نیویورک آمریکا زندگی می‌کند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس