تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شامگاه سه شنبه از سوی حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری از همسر شهید رجایی در بیمارستان عیادت کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، علی ربیعی شامگاه سه شنبه از عاتقه صدیقی که به علت بیماری در یکی از بیمارستان های شهر تهران بستری است، […]

[ad_1]

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شامگاه سه شنبه از سوی حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری از همسر شهید رجایی در بیمارستان عیادت کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، علی ربیعی شامگاه سه شنبه از عاتقه صدیقی که به علت بیماری در یکی از بیمارستان های شهر تهران بستری است، عیادت کرد و از نزدیک در جریان مداوای وی قرار گرفت.

ربیعی در این دیدار گفت: آقای دکتر روحانی جویای احوال شما هستند و امیدوارند بزودی سلامت خود را بازیابید.
خانم صدیقی از حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بیمارستان تشکر و اظهار امیدواری کرد تلاش های دولت یازدهم در تحقق مطالبات بحق مردم به ثمر بنشیند.
وی گفت: همواره دعاگوی دکتر روحانی هستم و از خداوند طلب می کنم تلاش های ایشان را که در شرایط دشواری قبول مسئولیت کردند، توفیق بدهد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را در این عیادت سیدتقی نوربخش رییس سازمان تامین اجتماعی همراهی کرده بود و پرونده پزشکی همسر شهید رجایی را بررسی و با پزشک معالج وی گفت و گو کرد.

۲۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس