تاریخ انتشار: ۳۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] شرکت خودروسازی تویوتا اعلام کرد پس از شش ماه کمبود نقدینگی شدید، تولید وسایل نقلیه در ونزوئلا را از سر خواهد گرفت؛ خبری خوش برای این کشور آمریکای جنوبی که به دلیل بحران اقتصادی، بسیاری از کارخانه‌های خود را تعطیل‌شده می‌دید. به گزارش اقتصادنیوز به نقل از رویترز، به دلیل کمبود قطعات (که […]

[ad_1]


شرکت خودروسازی تویوتا اعلام کرد پس از شش ماه کمبود نقدینگی شدید، تولید وسایل نقلیه در ونزوئلا را از سر خواهد گرفت؛ خبری خوش برای این کشور آمریکای جنوبی که به دلیل بحران اقتصادی، بسیاری از کارخانه‌های خود را تعطیل‌شده می‌دید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از رویترز، به دلیل کمبود قطعات (که عمدتا هم وارداتی هستند)، تولید خودرو در ونزوئلا در شش ماه نخست سال جاری ۸۶ درصد کاهش یافته است.
رافائل چانگ، رئیس شرکت تویوتای ونزوئلا اعلام کرد: «چند هفته قبل، ما فعالیت‌های مونتاژ سه مدل کورولا، هایلوکس و فورچونر خود را در واحد کومانا از سرگرفته‌ایم.»

شرکت تویوتا در نظر دارد تا در نیمه نخست سال ۲۰۱۷ و در کنار تامین نیاز بازار داخلی، صادرات خودروهای خود را آغاز کند. از سال گذشته، تویوتا به منظور شناور نگاه داشتن فعالیت‌های خود، به صادرات قطعات از ونزوئلا روی آورده بود.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس