تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مسئولان بهداشتی در سنگاپور از تمامی زنان باردار این کشور که دچار علائم مشکوک به زیکا هستند درخواست کردند تا برای دادن آزمایش اقدام کنند. به گزارش ایسنا، تاکنون ۸۲ مورد انتقال ویروس زیکا در سنگاپور تایید شده؛ ویروسی که با بروز نارسایی مادرزادی شدید مرتبط است. همچنین با شیوع انتقال محلی این ویروس، […]

[ad_1]

مسئولان بهداشتی در سنگاپور از تمامی زنان باردار این کشور که دچار علائم مشکوک به زیکا هستند درخواست کردند تا برای دادن آزمایش اقدام کنند.

به گزارش ایسنا، تاکنون ۸۲ مورد انتقال ویروس زیکا در سنگاپور تایید شده؛ ویروسی که با بروز نارسایی مادرزادی شدید مرتبط است.

همچنین با شیوع انتقال محلی این ویروس، مقامات کشورهای آمریکا، استرالیا، تایوان و کره جنوبی به زنان باردار توصیه کرده‌اند از سفرهای غیرضروری به سنگاپور خودداری کند.

آخرین شیوع جهانی ویروس زیکا سال گذشته در برزیل آغاز شد که از آن زمان در سراسر قاره آمریکا گسترش پیدا کرد.

طی هفته گذشته چندین مورد آلودگی به ویروس زیکا در سنگاپور تایید شده که برخی از آنها از میان کارگران مهاجر نبوده و همین امر نگرانی‌ها را در مورد احتمال افزایش تعداد مبتلایان به این بیماری بیشتر کرده است.

به گزارش شبکه خبری بی بی سی، وزارت بهداشت سنگاپور از تمامی زنان بارداری که دچار علائمی همچون تب، حساسیت پوستی، قرمزی چشم‌ها و درد مفصل هستند درخواست کرده تحت آزمایش قرار گیرند. همچنین انجام این آزمایش‌ها برای این زنان رایگان خواهد بود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس