تاریخ انتشار: ۱۳ شهر ۱۳۹۴
سردار نقدی:

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه اگر غربی ها٬ وارد اقتصاد ایران شوند وارد اقتصاد مصرفی می شوند نه اقتصاد تولید٬ گفت: هیچ کشوری در دنیا با واردات فناوری به کشور صنعتی تبدیل نشده است.

به گزارش “گذار” سردار محمدرضا نقدی در حاشیه سفر به گیلان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه ایران اسلامی درگیر جنگ اقتصادی است، اظهار کرد: تکلیف آحاد جامعه در این جنگ تمام عیار جلوگیری از نفوذ افراد بیگانه به کشور است.
وی اقتصاد مقاومتی را مهم ترین سلاح در جنگ اقتصادی برشمرد و گفت: امسال صنایع تبدیلی کوچک و خانگی اولویت برنامه‌های اقتصاد مقاومتی بسیج در کشور است.
رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه اتکا به ظرفیت داخلی راهکار پیشرفت اقتصادی کشور است٬ گفت: از رفت و آمد با غربی ها چیزی نصیب کشورمان نخواهد شد.
وی با اشاره به برنامه های بسیج در شکوفایی اقتصادی گفت: بسیج در ایجاد گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی و ایجاد الگوها فعال است و با تاسیس شرکت های دانش بنیان شعله های تولید را روشن نگه داشته است و نشان می دهند این راه ها رفتنی است.
رییس سازمان بسیج مستضعفین از احداث چهار استخر ماهی برای ۴ هزار چاه آب در راستای طرح‌های بسیج در کشور خبر داد و خاطرنشان کرد: پیوند اقتصاد مقاومتی بسیج و دولت برکات بسیاری دارد.
سردار نقدی اضافه کرد: کاری که بسیج در عرصه اقتصاد مقاومتی شروع کرده است اگر با بهره گیری دولت از ظرفیت های اقتصاد مقاومتی بسیج اتفاق بیافتد در کنار یک تولید، تولیدات اقتصادی دیگر را رونق خواهد داد.
وی خاطرنشان کرد: طی دو سال گذشته ۱۰۰ هزار شغل در کشور توسط بسیج ایجاد شده است.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس