تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۴
زنگنه هشدار داد:

وزیر نفت گفت: به شرکت های خارجی که تمایل به حضور در صنعت نفت ایران را دارند توصیه کرد که از دلالان و افراد فاسدی که می خواهند خون ملت را بمکند، فاصله بگیرند.

به گزارش “گذارخبر ” بیژن زنگنه روز دوشنبه در همایش نفت و نیرو، اظهار داشت: شرایط تحریم اقتضائات خاصی را داشت که تمام شد اما در پساتحریم باید با شفافیت کامل، معاملات دولتی و نفتی را انجام داد.
وی با بیان اینکه ما در مبارزه ای بی امان با فساد هستیم، افزود: شرکت های خارجی به ما اعتماد کرده و اعتبار بلندمدت خود را مورد توجه قرار داشته باشند.
وی با بیان اینکه افراد فاسد شاید به شرکت های خارجی بگویند که حرف های زنگنه برای تبلیغات است و تا زمانی که حق حساب و پورسانت دلالی را نپردازند، کارشان انجام نمی شود، تصریح کرد: اما من به شرکت های خارجی می گویم که این حرف ها را باور نکنند من دسترسی به خود و مدیران نفتی را در آینده راحت تر می کنم تا اگر مشکلی وجود داشته باشد به ما مراجعه کرده و به سراغ دلالان نروند.
وی ادامه داد: این افراد فاسد هیچ توانی جز حقه بازی ندارند و متاسفانه در دوران تحریم تعدادشان بالاتر رفته است.
زنگنه خطاب به شرکت های نفتی اضافه کرد: کار فاسد در نهایت یک روزی آشکار می شود که باعث از بین رفتن اعتبار شرکت ها شده و گرفتاری های حقوقی را به دنبال دارد.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس