تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۴
حاشیه‌هایی از دادگاه میلیاردر نفتی؛

دومین جلسه رسیدگی به اتهامات بابک زنجانی که با حضور موکلان و خانواده متهمان برگزار شد٬ با حاشیه‌های مختلفی همراه بود.

به گزارش “گذارخبر” بابک زنجانی با تدابیر شدید امنیتی وارد دادگاه شد تا جلسه رسیدگی به پرونده وی راس ساعت ۸ صبح آغاز شود.

قرائت ۱۳۷ صفحه کیفرخواست
– در جلسه دوم ۱۳۷ صفحه از کیفرخواست خوانده شد که با توجه به کیفرخواست ۲۳۷ صفحه‌ای٬ هنوز چیزی حدود ۱۰۰ صفحه از کیفرخواست قرائت نشده است.

بانک FIB سکوی پرتاب بابک زنجانی
– بانک FIB توسط نماینده دادستان به عنوان یکی از مهم‌ترین سکوهای پرتاب بابک زنجانی برای پیشبرد اهداف وی خوانده شد که یکی از مستندات مربوط به بانک FIB مصوبه‌ای است که در سربرگ بانک مرکزی تنظیم شده بود و امضای جمعی از مسئولان سابق در آن دیده می‌شود و این مصوبه و واریز سهم ۱۴ و نیم درصدی وزارت نفت به به معنای تایید بانک «اف آی بی» متعلق «ب. ز» بوده است.

نامه وکلای خارجی
– قاضی صلواتی در این جلسه اعلام کرد که وکلای خارجی (ب ـ ز) از طریق نامه اعلام کرده‌اند که اسناد تکمیلی در مورد پرونده وی به‌زودی ارجاع می‌شود.

حضور امیر تتلو در دادگاه بابک زنجانی
– از اتفاقات عجیب دادگاه امروز٬ حضور امیر تتلو یکی از خواننده‌های ایرانی در دادگاه بود که خبرنگاران هنگام تنفس دادگاه او را دیدند که معلوم نشد برای چه به دادگاه آمده است.

– در دومین جلسه رسیدگی به پرونده بابک زنجانی٬ دو نفر از خانواده (م. س) و یک نفر از خانواده (ح. ف) حضور دارند.

خنده‌های بابک زنجانی و موکل وی به هم
– یکی از اتفاقات جالب در طول قرائت کیفرخواست توسط نماینده دادستان٬ رابطه بابک زنجانی با موکلش بود که هنگام قرائت متن٬ به یکدیگر لبخند می‌زنند که البته رسول کوهپایه‌زاده در پاسخ به این سوال که دلیل خنده‌های شما و موکلتان در میان قرائت کیفرخواست چه بود٬ با بیان اینکه خنده مستحب است٬ گفت: به نظر موکل من برخی مواردی که نماینده دادستان مطرح کرد٬ قابلیت دفاع خوبی داشت. من هم با لبخند خود پاسخ خنده ایشان را دادم و او را به آرامش دعوت کردم.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس