تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] بازنشستگی یک وضعیت جدید شغلی است ولی نباید فراموش کرد بازنشستگان با خدمات ارزشمندی که در طول سالها فعالیت ارائه کرده اند زمینه ساز رشد و بالندگی صنعت بیمه شدند . به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی عبدالناصر همتی رئیس کل بیمه مرکزی در […]

[ad_1]

بازنشستگی یک وضعیت جدید شغلی است ولی نباید فراموش کرد بازنشستگان با خدمات ارزشمندی که در طول سالها فعالیت ارائه کرده اند زمینه ساز رشد و بالندگی صنعت بیمه شدند .

به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی عبدالناصر همتی رئیس کل بیمه مرکزی در جلسه ای که با حضور رئیس و نایب رئیس کانون بازنشستگان بیمه مرکزی به منظور قدردانی و تجلیل از بازنشستگان سال جاری بیمه مرکزی برگزارشد،گفت: بازنشستگی به معنای پایان خدمت نیست و بازنشستگان بیمه مرکزی  به عنوان مشاوران باتجربه و متخصص می تواننددر شرکت های خصوصی بیمه ایفای نقش نمایند .


وی ابراز امیدواری کرد که بتوان در اصلاح دریافتی بازنشستگان سالهای خیلی دور بیمه مرکزی اقدام مفیدی انجام داد.


دراین مراسم مجید بهزادپور معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه مرکزی  نیز به گسترش فعالیت های کانون بازنشستگان بیمه مرکزی اشاره کرد و افزود: با خروج نیروهای با تجربه و متخصص خلا این نیروها در سازمان احساس می شود و هنر مدیریت استفاده بهینه از این تجارب است.


گفتنی است در این نشست ۱۲ نفر از بازنشستگان بیمه مرکزی به ارائه دیدگاه های خود پرداختند و اعضای هیات عامل نیز به مسائل مطروحه پاسخ دادند و در پایان ازسوی رئیس کل بیمه مرکزی با اهداء لوح از بازنشستگان تقدیر شد.


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس