تاریخ انتشار: ۲۲ خرد ۱۳۹۴

خانواده طارق میخاییل یوحنا عزیز که هفته گذشته در زندانی در عراق درگذشت اعلام کردند که جسد وی در حال انتقال به اردن برای تدفین، در بغداد ربوده شده است. به گزارش گذارنیوز ، زینب عزیز، دختر طارق عزیز، وزیر خارجه سابق عراق و معاون صدام اعلام کرد که جسد پدرش روز پنجشنبه در فرودگاه […]

خانواده طارق میخاییل یوحنا عزیز که هفته گذشته در زندانی در عراق درگذشت اعلام کردند که جسد وی در حال انتقال به اردن برای تدفین، در بغداد ربوده شده است.

طارق عزیز

به گزارش گذارنیوز ، زینب عزیز، دختر طارق عزیز، وزیر خارجه سابق عراق و معاون صدام اعلام کرد که جسد پدرش روز پنجشنبه در فرودگاه بغداد ربوده و ناپدید شده است. زینب ادامه داد که تا این لحظه اطلاع دقیقی از جسد پدرش ندارد. یک مسئول اردنی به شرط عدم افشای نامش گفت‌: جسد عزیز از بغداد خارج شده است. طارق عزیز که یکی از برجسته ترین معاونان صدام بود، روز جمعه در حالی که در زندانی در ناصریه در انتظار اجرای حکم اعدام خود بود، درگذشت. زید علی عباس، رئیس پزشکی قانونی عراق گفت: نتایج کالبد شکافی نشان می دهد که وی به دلیل مشکل قلبی در گذشته است. یک گروه مسلح، مدعی ربودن جسد وزیر خارجه اسبق عراق شده است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس