تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رادیو ایران که هر هفته یک موضوع را به تمام برنامه‌های خود اختصاص می‌دهد، این هفته با توجه به ابلاغ سند سیاست‌های کلی خانواده از سوی مقام معظم رهبری، به بحث ازدواج می‌پردازد. غلام‌حسین طالبی – مدیر اطلاعات و برنامه‌ریزی شبکه رادیویی ایران – در گفت‌وگو با ایسنا اولویت رادیو ایران در ساخت برنامه‌سازی […]

[ad_1]

رادیو ایران که هر هفته یک موضوع را به تمام برنامه‌های خود اختصاص می‌دهد، این هفته با توجه به ابلاغ سند سیاست‌های کلی خانواده از سوی مقام معظم رهبری، به بحث ازدواج می‌پردازد.

غلام‌حسین طالبی – مدیر اطلاعات و برنامه‌ریزی شبکه رادیویی ایران – در گفت‌وگو با ایسنا اولویت رادیو ایران در ساخت برنامه‌سازی را گفتمان‌سازی بیانات مقام معظم رهبری عنوان کرد و گفت: رادیو ایران هر هفته به یکی از موضوعاتی که مقام معظم رهبری به آن تاکید می‌کنند، می‌پردازد. به نوعی که سخنان ایشان، توسط کارشناسان محوریابی، موضوعات مهم استخراج و سپس به آن‌ها پرداخته می‌شود.  

مدیر اطلاعات و برنامه‌ریزی شبکه رادیویی ایران سپس درباره‌ی موضوعاتی که هر هفته برنامه‌های رادیو ایران به آن‌ها اختصاص می‌یابد، توضیح داد که به این موضوعات به شکل اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و … پرداخته می‌شود. نظیر آن بحث سخنان مقام معظم رهبری درباره قاچاق کالا،‌ بحث اقتصاد مقاومتی،‌ ادب در فضای مجازی،‌ نقش مساجد در تربیت فرهنگی، حمایت از تولید داخلی و خرید کالای ایرانی،‌ بحث کتاب‌خوانی و سلامت نظام اداری بوده است که برنامه‌های شاخص رادیو ایران به آن‌ها پرداخته است.

طالبی همچنین یادآور شد: حتی به برنامه‌های طنز رادیو ایران هم ماموریت داده‌ایم تا به شکل غیرمستقیم به بحث‌های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی بپردازند. در واقع رویکرد ما در جهت تقبیح رفتارهای غیرفرهنگی از طریق برنامه‌های طنز است.  

این مدیر رادیویی همچنین با بیان اینکه رادیو ایران در هفته جاری به بحث ازدواج خواهد پرداخت، گفت:‌ به بهانه‌ی سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه(س) و با توجه به این که موضوع ازدواج از اهمیت بالایی برخوردار است و همچنین با توجه به ابلاغیه سند سیاست‌های کلی خانواده از سوی مقام معظم رهبری، رادیو ایران به موضوع ازدواج خواهد پرداخت. 

غلام‌حسین طالبی در پایان موضوع آتی رادیو ایران را بحث «نفوذ فرهنگی» اعلام کرد و گفت: بحث نفوذ فرهنگی از جمله مباحثی است که در هفته‌های آینده رادیو ایران به آن خواهد پرداخت. 

به گزارش ایسنا، رادیو ایران که هر هفته به موضوع خاصی می‌پردازد، شعاری را برای آن موضوع انتخاب و آن را مطرح می‌کند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس