تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] الکسیس سیپراس در نشست رهبران کشورهای اروپایی حوزه مدیترانه کشورهای عضو را به حرکت به سوی ایجاد اروپای بهتر فراخواند. به گزارش ایلنا به نقل از یورونیوز، “الکسیس سیپراس” نخست وزیر یونان در نشست رهبران کشورهای اروپایی حوزه مدیترانه که در آتن برگزار شد گفت: «هدف ما این است: نه اروپای بیشتر، نه اروپای […]

[ad_1]

الکسیس سیپراس در نشست رهبران کشورهای اروپایی حوزه مدیترانه کشورهای عضو را به حرکت به سوی ایجاد اروپای بهتر فراخواند.

به گزارش ایلنا به نقل از یورونیوز، “الکسیس سیپراس” نخست وزیر یونان در نشست رهبران کشورهای اروپایی حوزه مدیترانه که در آتن برگزار شد گفت: «هدف ما این است: نه اروپای بیشتر، نه اروپای کمتر، بلکه اروپای بهتر. اروپایی که دوباره الهام بخش شهروندانش باشد.»


ماتئو رنتزی، نخست وزیر ایتالیا در این نشست اظهار کرده است که: «اروپا نمی‌تواند تنها با مسائل فنی، قانونی، مالی، اداری و ریاضت اقتصادی ادامه پیدا کند. اروپای فردا باید بر مبنای ارزش‌های عمیق حرکت کند زیرا این مساله‌ای است که ما را به تعالی می‌رساند. اروپای سوسیالیست، اروپای ایده آل‌ها، اروپای زیبا.»


این نشست همزمان با اجلاس وزیران دارایی کشورهای حوزه یورو در براتیسلاوای اسلواکی برگزار شد. شرکت کنندگان در این اجلاس به ویژه درباره ناتوانی یونان در انجام اصلاحات اقتصادی گفتگو کردند. وزیر دارایی آلمان در حاشیه اجلاس براتیسلاوا، نشست آتن را به مثابه جلسه «رهبران احزاب سوسیالیست» خواند و گفت که معمولاً در این «جلسات نکات ارزشمندی گفته نمی‌شود.»


الکسیس سیپراس با برگزاری این نشست قصد دارد جبهه‌ای ضد سیاست‌های اقتصادی در مقابل برلین و سایر کشورهای هوادار سختگیری بیشتر تشکیل دهد. اما این نشست در داخل  وسیله‌ای است برای افزایش محبوبیت دولت.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس