تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۴

قبل از اینکه ما بخواهیم بر روی این پیام کار کنیم از طریق رسانه‌های بین‌المللی این پیام منتشر شد. امروز کسی نمی‌تواند جلوی انتشار پیام حق را در دنیا بگیرد و سخن حق هر طور که باشد منتشر می‌شود.

محمد حسین نوش آبادی در گفتگویی در خصوص فعالیت های وزارت ارشاد در ارسال نامه مقام معظم رهبری به جوانان غربی گفت: این نامه از طریق شبکه های اجتماعی بلافاصله در تمام دنیا بازتاب پیدا کرد و تاثیرات خودش را از طریق شبکه های اجتماعی و مجازی بر جوانان اروپایی گذاشته است و این بزرگترین کار رسانه ای بوده که انجام شده و نمونه بارز استفاده درست از شبکه های مجازی است.

وی در ادامه افزود: امروز شاهد این هستیم که بعد از صدور نامه مقام معظم رهبری به جوانان غربی بسیاری از شبکه های اجتماعی این نامه را به زبان های مختلف منتشر کردند و به دست جوانان اروپایی رسید و خیلی از این جوانانی که تشنه شنیدن سخن حق هستند، این سخن حق توسط رهبر معظم انقلاب به گوششان رسید.

سخنگوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:وظیفه ما هم این است که برای ارسال این پیام و پیام های مشابه بیشتر کار کنیم و بسترهای مناسبی صورت بگیرد تا با استناد به سخنان مقام معظم رهبری بتوانیم مسائل جهانی را حل کنیم و از طریق رسانه هایی که در اختیار است و خبرگزاری هایی که دارند در سراسر جهان فعالیت می کنند این پیام را بازتاب می دهیم،ضمن اینکه ما رایزنی های فرهنگی در کشورهای مختلف برای ارسال این نامه انجام دادیم .

نوش آبادی تصریح کرد: بیش از ۸۰ کشور پیام را به زبان های مختلف و در کشورهای هدف به مردم رساندیم گرچه بلافاصله پیام از طریق رسانه های داخلی به زبان های مختلف ترجمه شده و در خروجی خبرگزاری ها قرار گرفت و هم نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران این پیام را به کشورهای مختلف به زبان خودشان فرستادند و این کار بسیار کار مهمی است، اما قبل از اینکه ما بخواهیم بر روی این پیام کار کنیم از طریق رسانه های بین المللی این پیام منتشر شد و وظیفه ما این است که این پیام را از طریق سازو کارهای مشخص شده به گوش مخاطبان اصلی آن برسانیم.
وی افزود: جوانان غربی و همه دل های علاقمند منتظر شنیدن حرف درست و حق هستند و قطعا این پیام حق که توسط  رهبری که نفس ایشان گرم و الهی است و قلم ایشان پیامبر گونه است، توسط رسانه های پاک و درست منتشر می شود.

نوش آبادی در خصوص هک کردن کاربرهایی که پیام رهبری را در تویئتر منشر کردند گفت: البته امپریالیسم رسانه ای جهانی نمی خواهد این پیام ها به گوش مخاطبان خودش برسد و قطعا رسانه هایی که در سیطره کشورهای مستبد و جنگ طلب هستند و زیر نظر جریان نظام سلطه هستند نمی خواهند این پیام ها را منعکس کنند اما امروز کسی نمی تواند جلوی انتشار پیام حق را در دنیا بگیرد و سخن حق هر طور که باشد منتشر می شود و ما باید تمام تلاش خود را کنیم که پیام هایی که سرشار از نور و رحمت و روشنگری است به گوش تمام جوانان غربی برسد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس