تاریخ انتشار: ۱۳ اسف ۱۳۹۳

رئیس پلیس بین الملل نیروی انتظامی گفت: پرونده خاوری مدیر عامل فراری بانک ملی به دستگاه قضایی کانادا ارسال شده است و از طریق مقامات قضایی آن کشور پیگیری می شود. به گزارش گذارنیوز سردار سرتیپ رضوانی در نشست خبری درباره آخرین پیگیری پرونده خاوری از طریق پلیس اینترپل ناجا افزود: در این پرونده اعلان […]

رئیس پلیس بین الملل نیروی انتظامی گفت: پرونده خاوری مدیر عامل فراری بانک ملی به دستگاه قضایی کانادا ارسال شده است و از طریق مقامات قضایی آن کشور پیگیری می شود.

خاوری

به گزارش گذارنیوز سردار سرتیپ رضوانی در نشست خبری درباره آخرین پیگیری پرونده خاوری از طریق پلیس اینترپل ناجا افزود: در این پرونده اعلان قرمز (تحت تعقیب بین الملل) شده اما پلیس اینترپل کانادا اعلام کرده است که اجازه دستگیری وی را باید مقامات قضایی کانادا بدهند.
وی گفت: به عنوان ضابط قضایی و  پلیس اینترپل، اسناد و مدارک به مقامات قضایی کانادا ارسال شده و کماکان پرونده وی در اینترپل ناجا باز است.
سردار رضوانی افزود: در ابتدا پیگیری ها از پلیس اینترپل کانادا،  اعلام کردند که خاوری را پیدا نکردیم اما با ارسال اسناد و مدارک متقن، قبول کردند که وی در کانادا اقامت دارد .
رئیس پلیس بین الملل ناجا افزود: پرونده خاوری به وزارت دادگستری کانادا رفته اما هنوز به ما اطلاعی نداده اند که روند رسیدگی به آن در چه مرحله ای است .
سردار رضوانی گفت: پرونده مه آفرید نیز اعلان قرمز دارد و از طریق مقامات قضایی موضوع پیگیری می شود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس