تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] بر اساس یک آمار رسمی، متوسط قیمت هر مترمربع زمین در منطقه سه تهران از بهار سال ۹۰ تا بهار سال ۹۵ بیش از ۳٫۷ برابر رشد کرده است. با وجود اینکه بر اساس آمارهای رسمی، در میان مناطق ۲۲گانه استان تهران متوسط قیمت هر مترمربع واحد مسکونی در منطقه یک بیش از […]

[ad_1]


بر اساس یک آمار رسمی، متوسط قیمت هر مترمربع زمین در منطقه سه تهران از بهار سال ۹۰ تا بهار سال ۹۵ بیش از ۳٫۷ برابر رشد کرده است.

با وجود اینکه بر اساس آمارهای رسمی، در میان مناطق ۲۲گانه استان تهران متوسط قیمت هر مترمربع واحد مسکونی در منطقه یک بیش از سایر نقاط است، اما متوسط قیمت هر مترمربع زمین در منطقه سه حتی گران‌تر از منطقه یک است.

با توجه به گزارش مرکز آمار، متوسط قیمت هر مترمربع زمین در منطقه سه تهران در بهار سال ۹۰ دو میلیون ۴۵۲ هزار تومان گزارش شده که این رقم در بهار سال ۹۱ به سه میلیون و ۷۰۱ هزار تومان و در بهار سال ۹۲ به ۹ میلیون و ۴۶۸ هزار تومان رسیده است، همچنین این رقم در بهار ۹۳ و ۹۴ نیز به ترتیب هشت میلیون و ۷۸۷ هزار تومان و هشت میلیون و ۹۰۴ هزار تومان گزارش شده است و آخرین قیمت زمین در این منطقه که مربوط به بهار ۹۵ است معادل ۹ میلیون و ۲۱۲ هزار تومان است که این ارقام موجود در آمارها نشان می‌دهد بیشترین تغییر قیمت مربوط به فاصله زمانی بهار ۹۱ تا بهار ۹۲ است.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس