تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۴

مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان می‌گوید پرونده ۱۰۰ هزار دلار داده شده از طرف آل اشپورت به کی‌روش از حراست فدراسیون فو‌تبا‌ل به حراست وزارتخانه ارجاع شده است.

به گزارش “گذارخبر”   رضا حسنی‌خو ، با اشاره به این که یک نسخه از اصل قرارداد کا‌ر‌لوس کی‌روش با فدراسیون فو‌تبا‌ل در اختیار حراست وزارت ورزش و جوانان قرار گرفته است، اظها‌رکرد: فدراسیون در این زمینه پیگیری‌های لازم را انجام داده است و گزارش مربوطه را برای رسیدگی به حراست وزارت ورزش و جوانان ارجاع داده‌اند.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: همه چیز در این پرونده بستگی به قرارداد منعقد شده میان فدراسیون فو‌تبا‌ل و کی‌روش دارد، علاوه بر این باید توضیحات کفاشیان را شنید و قطعا باید هر مساله‌ای که پیش آید را مدنظر قرار خواهد گرفت هر چند ما ملاحظات خاص خود را خواهیم داشت.

حسنی خو با بیان این که این پرونده هم اکنون در حال بررسی در حراست وزارت ورزش و جوانان است، گفت: باید بررسی‌های لازم انجام شود و کارشناسان در این رابطه نظر بدهند. همه چیز بستگی به نوع قرارداد و بندهایی دارد که در آن ذکر شده است.

باید ببینیم که پرداخت چنین رقمی در قرارداد کی‌روش آورده شده است یا خیر؟ که در این زمینه با توجه به اصل قرارداد همه چیز را بررسی خواهیم کرد.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس