تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا در البرز، علی اکبر مختاری امروز با بیان این مطلب گفت: سه درصد از پرونده های تعزیری کشور مربوط به استان البرز است که تقلب و گرانفروشی عمده موضوعات تخلفات اصناف مختلف در این استان را شامل می شود. وی در ادامه افزود: از مجموع پرونده‌های تخلفات تعزیری، بیش […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا در البرز، علی اکبر مختاری امروز با بیان این مطلب گفت: سه درصد از پرونده های تعزیری کشور مربوط به استان البرز است که تقلب و گرانفروشی عمده موضوعات تخلفات اصناف مختلف در این استان را شامل می شود.


وی در ادامه افزود: از مجموع پرونده‌های تخلفات تعزیری، بیش از  ۶ هزارو ۷۰۰ پرونده مربوط به حوزه خدمات و کالا در استان تشکیل شده و بیش از ۲۶۰۰  میلیارد ریال محکومیت مالی برای متخلفان حکم صادر شده است.


وی در ادامه با اشاره به محکومیت بیش از ۲ میلیارد تومانی ۶۵۰ فقره پرونده‌های تعزیری حوزه پزشکی استان، خاطرنشان کرد: در موضوع مبارزه با قاچاق کالا نیز ۲۶۳ پرونده منجر به صدور حکم شده که حدود ۹۰ میلیارد تومان، جریمه برای قاچاقچیان صادر شده است.


مختاری در ادامه با بیان این که کالاهایی مثل لوازم بهداشتی و آرایشی، خودرو، پارچه و مواد دخانی و سوختی عمده کالاهای کشف شده قاچاق در البرز است، گفت: شهروندان درصورت اطلاع از هرگونه تخلف در موضوع قاچاق و همچنین مشاهده تخلفات صنفی، موارد را  با سامانه پیامکی ۳۰۰۰۹۶۵۱ اطلاع دهند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس