تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، سرهنگ علی قهرمان در  نشست علمی تخصصی بررسی نحوه مشارکت مردم در پیشگیری از وقوع جرم در شهرستان ارومیه ضمن تبریک  هفته دفاع مقدس اظهار داشت: اصحاب رسانه به عنوان افسران جنگ نرم نقش مهمی در دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی بر عهده دارند. وی به رشادت‌ها و از […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، سرهنگ علی قهرمان در  نشست علمی تخصصی بررسی نحوه مشارکت مردم در پیشگیری از وقوع جرم در شهرستان ارومیه ضمن تبریک  هفته دفاع مقدس اظهار داشت: اصحاب رسانه به عنوان افسران جنگ نرم نقش مهمی در دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی بر عهده دارند.


وی به رشادت‌ها و از جان گذشتگی‌های مردم در ۸ سال دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: اگر این رشادت‌ها و حضور مردم نبود پیروزی حاصل نمی‌شد. معاونت اجتماعی ناجای استان در ۳ حوزه  مطالعات اجتماعی، نشست‌های علمی و برآورد  آسیب‌های روانی و اجتماعی و حوزه علمی-پژوهشی فعالیت دارد.


معاون اجتماعی نیروی انتظامی آذربایجان‌غربی پیشگیری اجتماعی از جرائم و آسیب‌های آن، ارتقاء منزلت اجتماعی پلیس و افزایش احساس امنیت در جامعه با اقدامات فرهنگی و اجتماعی را از اهداف مهم  توجه به مطالعات اجتماعی عنوان کرد.


وی با بیان اینکه ناجای استان بیشترین تعاملات با دستگاه‌های فرهنگی، اجتماعی و دانشگاهی دارد، گفت: همچنین  نیروی انتظامی آذربایجان‌غربی بیشترین تعامل و ارتباط را با اقشار مختلف مردم و رسانه‌ها دارد.


قهرمان از اقدامات اجرایی در تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل افزود: در این زمینه اقداماتی در حوزه علمی و پژوهشی انجام شده است.


معاون اجتماعی نیروی انتظامی آذربایجان‌غربی از آغاز هفته ناجا از روز نهم مهرماه خبر داد و بیان کرد: امسال هفته ناجا با شعار “همه با هم برای امنیت و آرامش” تا ۱۵ مهر برگزار می‌شود


وی با اشاره به اقدامات اجرایی در حوزه مطالعات اجتماعی نیروی انتظامی استان افزود: در این راستا ۲۵ مورد مقاله،  ۲ مورد اطلس آسیب‌های اجتماعی تدوین و ۳ کتاب  نیز تالیف شده است.


قهرمان از ارائه خدمات مشاوره مسائل روان‌شناختی به ۲۳ هزار و ۷۲۳ نفر در سال‌جاری خبر داد و گفت: ۸۶٫۵ درصد از مراجعات منجر به مصالحه شده است.


وی در حوزه آموزش و تربیت همکاران نیروی انتظامی نیز گفت: در این راستا ۲۸۵ دوره برای افزایش دانش تخصصی پلیس برگزار شده است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس