تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

به گزارش ایلنا، سرهنگ علی قهرمان در  نشست علمی تخصصی بررسی نحوه مشارکت مردم در پیشگیری از وقوع جرم در شهرستان ارومیه ضمن تبریک  هفته دفاع مقدس اظهار داشت: اصحاب رسانه به عنوان افسران جنگ نرم نقش مهمی در دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی بر عهده دارند. وی به رشادت‌ها و از جان […]


به گزارش ایلنا، سرهنگ علی قهرمان در  نشست علمی تخصصی بررسی نحوه مشارکت مردم در پیشگیری از وقوع جرم در شهرستان ارومیه ضمن تبریک  هفته دفاع مقدس اظهار داشت: اصحاب رسانه به عنوان افسران جنگ نرم نقش مهمی در دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی بر عهده دارند.


وی به رشادت‌ها و از جان گذشتگی‌های مردم در ۸ سال دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: اگر این رشادت‌ها و حضور مردم نبود پیروزی حاصل نمی‌شد. معاونت اجتماعی ناجای استان در ۳ حوزه  مطالعات اجتماعی، نشست‌های علمی و برآورد  آسیب‌های روانی و اجتماعی و حوزه علمی-پژوهشی فعالیت دارد.


معاون اجتماعی نیروی انتظامی آذربایجان‌غربی پیشگیری اجتماعی از جرائم و آسیب‌های آن، ارتقاء منزلت اجتماعی پلیس و افزایش احساس امنیت در جامعه با اقدامات فرهنگی و اجتماعی را از اهداف مهم  توجه به مطالعات اجتماعی عنوان کرد.


وی با بیان اینکه ناجای استان بیشترین تعاملات با دستگاه‌های فرهنگی، اجتماعی و دانشگاهی دارد، گفت: همچنین  نیروی انتظامی آذربایجان‌غربی بیشترین تعامل و ارتباط را با اقشار مختلف مردم و رسانه‌ها دارد.


قهرمان از اقدامات اجرایی در تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل افزود: در این زمینه اقداماتی در حوزه علمی و پژوهشی انجام شده است.


معاون اجتماعی نیروی انتظامی آذربایجان‌غربی از آغاز هفته ناجا از روز نهم مهرماه خبر داد و بیان کرد: امسال هفته ناجا با شعار “همه با هم برای امنیت و آرامش” تا ۱۵ مهر برگزار می‌شود


وی با اشاره به اقدامات اجرایی در حوزه مطالعات اجتماعی نیروی انتظامی استان افزود: در این راستا ۲۵ مورد مقاله،  ۲ مورد اطلس آسیب‌های اجتماعی تدوین و ۳ کتاب  نیز تالیف شده است.


قهرمان از ارائه خدمات مشاوره مسائل روان‌شناختی به ۲۳ هزار و ۷۲۳ نفر در سال‌جاری خبر داد و گفت: ۸۶٫۵ درصد از مراجعات منجر به مصالحه شده است.


وی در حوزه آموزش و تربیت همکاران نیروی انتظامی نیز گفت: در این راستا ۲۸۵ دوره برای افزایش دانش تخصصی پلیس برگزار شده است.منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس