تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرماندهی کل نیروهای مسلح ارتش سوریه در بیانیه ای اعلام کرد که نظامیان ارتش کشور یک پهپاد و یک هواپیمای جاسوسی وابسته به رژیم صهیونیستی را سرنگون کردند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه لبنانی العهد، فرماندهی نیروهای مسلح ارتش سوریه در بیانیه ای اعلام کرد: در ساعت ۱ بامداد امروز سه شنبه […]

[ad_1]

ارتش سوریه یک پهپاد و یک هواپیمای جاسوسی صهیونیستها را سرنگون کرد

فرماندهی کل نیروهای مسلح ارتش سوریه در بیانیه ای اعلام کرد که نظامیان ارتش کشور یک پهپاد و یک هواپیمای جاسوسی وابسته به رژیم صهیونیستی را سرنگون کردند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه لبنانی العهد، فرماندهی نیروهای مسلح ارتش سوریه در بیانیه ای اعلام کرد: در ساعت ۱ بامداد امروز سه شنبه یک فروند پهپاد رژیم صهیونیستی اقدام به هدف قرار دادن مواضع ارتش در حومه قنیطره کرد.

به گزارش مهر، بر اساس این گزارش، در ادامه این بیانیه آمده است: نیروهای ارتش سوریه پس از مشاهده تجاوز نظامی صورت گرفته، پهپاد رژیم اسرائیل را هدف قرار داده و سرنگون کردند.

فرماندهی کل نیروهای مسلح سوریه همچنین تصریح می کند: علاوه بر این، یک فروند هواپیمای جاسوسی رژیم صهیونیستی در منطقه «سعسع» توسط نیروهای سوری هدف قرار گرفته و سرنگون شد.

در بیانیه فرماندهی کل نیروهای مسلح سوریه آمده است: تجاوزهای آشکار اخیر رژیم صهیونیستی در راستای حمایت کامل آن از گروه های تروریستی ـ تکفیری و با هدف افزایش روحیه در هم شکسته این گروه ها اتفاق می افتد.

۳۰۳۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس