تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] ارتش سوریه اعلام کرد یک جنگنده اسرائیل را در جنوب قنیطره و یک هواپیمای بدون سرنشین (پهپاد) نظامی سوریه را در غرب منطقه سعسع سوریه سرنگون کرد. ارتش سوریه از سرنگونی یک جنگنده و پهپاد اسرائیلی خبر داد. به گزارش عصرایران به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، ارتش سوریه اعلام کرد یک جنگنده […]

[ad_1]

ارتش سوریه اعلام کرد یک جنگنده اسرائیل را در جنوب قنیطره و یک هواپیمای بدون سرنشین (پهپاد) نظامی سوریه را در غرب منطقه سعسع سوریه سرنگون کرد.

ارتش سوریه از سرنگونی یک جنگنده و پهپاد اسرائیلی خبر داد.

به گزارش عصرایران به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، ارتش سوریه اعلام کرد یک جنگنده اسرائیل را در جنوب قنیطره و یک هواپیمای بدون سرنشین (پهپاد) نظامی سوریه را در غرب منطقه سعسع سوریه سرنگون کرد.

با این حال ارتش اسرائیل این موضوع را تکذیب کرد.

ارتش اسرائیل گزارش های رسمی منتشر شده از سوی رسانه های سوریه درباره سرنگونی یک فروند جنگنده اسرائیل و یک فروند هواپیمای بدون سرنشین اسرائیل در شلیک ارتش سوریه را تکذیب کرد.

ارتش اسرائیل در بیانیه ای اعلام کرد: موشک های زمین به هوا در سوریه بعد از ماموریت جنگنده های اسرائیل در هدف قرار دادن پدافندهای سوریه، شلیک شدند. این موشک ها به هواپیماهای اسرائیلی اصابت نکردند. هواپیماهای اسرائیلی در هیچ مرحله ای مورد خطر قرار نگرفتند.

 

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس