تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] یک مقام ارتش سوریه با اعلام این‌که عملیات نظامی دولت در شرق شهر حلب ممکن است ادامه پیدا کند از احتمال حملات زمینی هم در چارچوب این عملیات خبر داد. به گزارش ایلنا،  یک مقام ارتش سوریه که نخواست نامش فاش شود، روز جمعه به خبرگزاری آسوشیتدپرس اعلام کرد که حملات هوایی دولت به شرق […]

[ad_1]

یک مقام ارتش سوریه با اعلام این‌که عملیات نظامی دولت در شرق شهر حلب ممکن است ادامه پیدا کند از احتمال حملات زمینی هم در چارچوب این عملیات خبر داد.

به گزارش ایلنا،  یک مقام ارتش سوریه که نخواست نامش فاش شود، روز جمعه به خبرگزاری آسوشیتدپرس اعلام کرد که حملات هوایی دولت به شرق شهر حلب ممکن است ادامه پیدا کند و حتی حملات زمینی هم به آن اضافه شود.


عملیات نظامی ارتش سوریه در محله‌های شرقی حلب به دنبال شکست تلاش‌های دیپلماتیک برای برقراری آتش‌بس از سر گرفته شده است.

برخی گزارش‌ها حاکی است از بامداد امروز- جمعه- دست‌کم ۶۰ حمله به بخش شرقی حلب که در کنترل گروه‌های معارض است، صورت گرفته است.

دولت سوریه پیش از شروع حملات هوایی هشدار داده بود که غیرنظامیان به مراکز نزدیک به گروه‌های شورشی نزدیک نشوند.

روسیه و آمریکا دو هفته پیش در مورد برقراری آتش‌بس در حلب توافق کردند اما این آتش‌بس تنها یک‌هفته دوام داشت و با حمله هوایی به کاروان‌های کمک‌رسانی و حمله به یک انبار هلال‌احمر در شمال سوریه، که احتمال می‌رود آمریکا و همپیمان ترکیه‌ای آن در این حملات دست داشته باشند، نقض شد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس