تاریخ انتشار: ۲۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی ارتش یمن گفت که اقدام نیروهای آل سعود در بمباران مواضع و مناطق “جیزان”، “عسیر” و “نجران” برای جلوگیری از انتفاضه مردم علیه نظام آل سعود یا اعلام مخالفت با جنگ، اقدام جدیدی نیست. به گزارش ایسکانیوز به نقل از العالم، سرتیپ ستاد “شرف غالب لقمان” سخنگوی ارتش یمن در سخنانی گفت: اقدام […]

[ad_1]

سخنگوی ارتش یمن گفت که اقدام نیروهای آل سعود در بمباران مواضع و مناطق “جیزان”، “عسیر” و “نجران” برای جلوگیری از انتفاضه مردم علیه نظام آل سعود یا اعلام مخالفت با جنگ، اقدام جدیدی نیست.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از العالم، سرتیپ ستاد “شرف غالب لقمان” سخنگوی ارتش یمن در سخنانی گفت: اقدام نیروهای آل سعود در بمباران مواضع و مناطق “جیزان”، “عسیر” و “نجران” برای جلوگیری از انتفاضه مردم علیه نظام آل سعود یا اعلام مخالفت با جنگ، اقدام جدیدی نیست.

به گزارش تسنیم، سرتیپ ستاد “شرف غالب لقمان” افزود: تحرکات نیروهای آل سعود در مرز بر اساس قواعد درگیری نظامی با نیروی متخاصم رصد و با آن برخورد می شود.

خبرگزاری “سباء” یمن به نقل از لقمان گزارش داد: تمام اهداف ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در جبهه های ما ورای مرز، کاملا نظامی است.

وی ادامه داد: شیوه تبلیغاتی متجاوزین سعودی آمریکایی در زمینه تحریف واقعیت از ابتدا آشکار و غیرواقعی و مبتنی بر جعل، دروغ، خبرسازی کذب و اعلام پیروزی‌های خیالی بود.

سرتیپ لقمان یادآور شد: طبیعی است ائتلاف متجاوز پس از شکست سنگین نظامی، به شیوه‌های پَست تبلیغاتی برای مخدوش ساختن وجهه دلاورمردان ارتش و کمیته‌های مردمی پناه برد.

وی تأکید کرد که نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن، مواضع نظامی سعودی را با دقت و بدون آنکه صدمه‌ای به غیرنظامیان نجران و دیگر مناطق وارد شود، هدف قرار داده‌اند.

۳۰۳۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس