تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر کشور آلمان گفت که سه تبعه سوری بازداشت شده در این کشور با حمله‌های پاریس در ارتباط هستند. به گزارش ایلنا به نقل از آسوشیتدپرس،‌ «توماس دی مازیره»،‌ وزیر کشور آلمان گفت که سه تبعه سوری بازداشت شده در این کشور که گفته شده که از سوی داعش به آلمان اعزام شده‌اند به […]

[ad_1]

وزیر کشور آلمان گفت که سه تبعه سوری بازداشت شده در این کشور با حمله‌های پاریس در ارتباط هستند.

به گزارش ایلنا به نقل از آسوشیتدپرس،‌ «توماس دی مازیره»،‌ وزیر کشور آلمان گفت که سه تبعه سوری بازداشت شده در این کشور که گفته شده که از سوی داعش به آلمان اعزام شده‌اند به نظر می‌رسد که از قاچاقچیان انسان مشابهی استفاده کرده باشند و پاسپورت خود را از محل مشابهی دریافت کرده باشند. این مقام آلمانی همچنین تصریح کرد که محل دریافت پاسپورت این افراد با حمله‌کنندگان پاریس یکسان بوده است.


این سه تن امروز – سه‌شنبه – در شمال آلمان بازداشت شدند. وزیر کشور آلمان گفت که آنها برای ماه‌ها است که تحت بازجویی بوده و هنوز هیچ نشانی از طرح‌های برنامه‌ریزی شده مشخص برای حمله یافت نشده است.


دادستانان فدرال اعلام کرده‌اند که این سه تن متهم به ورود به آلمان در اواسط ماه نوامبر از سوی داعش برای «انجام عملیات دستور داده شده یا آمادگی برای دریافت دستور‌های لازم» هستند. آن‌ها مظنون به عضویت در سازمان‌های تروریستی خارجی هستند.  

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس