تاریخ انتشار: ۲۷ خرد ۱۳۹۵

– اربعین شهادت رضا حاجی زاده از شهدای مدافع حرم آمل چهارشنبه شب در حسینیه ثارالله این شهرستان برگزار شد.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
امام جمعه آمل در این آئین گفت : راهکارهای عملی شدن ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه در شرایط حساس کنونی جامعه ما امری مهم و اساسی است که باید در این زمینه کوشش بیشتری شود.
حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی افزود : باید سیره این شهدا سرلوحه امور روزمره همگان قرار گیرد و لازمه این کار بصیرت محوری و ولایت مداری است و ثمرات و برکات آن نیز در جامعه نمایان خواهد شد.
وی ادامه داد : امروز همه ما در قبال شهدای گرانقدر ایران اسلامی، خانواده های آنان به خصوص فرزندان شهدا تکلیف و وظیفه داریم و باید مقام والای این عزیزان پاس داشته شود، امری که از سوی بزرگان دینی ما صورت می گرفته است.
امام جمعه آمل گفت : همه شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس افتخار ما هستند اما شهدای مدافع حرم افضل و ذیقیمت هستند و باید قدردان مقام والای این عزیزان باشیم.
وی اضافه کرد : رهبری معظم انقلاب اسلامی شهدای مدافع حرم را شهدای ذی قیمت توصیف کردند و ما آگاهی داریم که کلام ایشان وحی گونه است و باید با تمام وجود از رهنمودهای ایشان تبعیت کنیم که اگر در این راستا گام برداریم در دنیا و آخرت عزیز می شویم.
مرتضوی گفت : شهدا رشادت و ایمان والای خود را نشان دادند و اجر عظیم و گرانقدری برای این عزیزان است.
وی افزود : شهدایی که پیکرهای پاک آنان برنگشته است با حضرت فاطمه الزهرا(س) معامله کردند و نزد این بانوی بزرگوار منزلت وافر دارند.
شهید رضاحاجی زاده به همراه تعداد دیگری از رزمندگان مازندرانی اواسط اردیبهشت امسال در دفاع از حرم خاندان اهل بیت (ع) در منطقه خان طومان سوریه به شهادت رسید.
شهرستان حدود ۴۰۰ هزار نفری آمل تاکنون یکهزار و ۴۱ شهید تقدیم انقلاب و نظام اسلامی کرده است.
۷۳۲۷/۱۶۵۴

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس