تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس سازمان مدیریت بحران کشور بر ضروت تعیین یک متولی واحد برای دستگاه های امدادی کشور تاکید کرد و گفت: پیشنهاد تجمیع دستگاه ها و سازمان های امدادی مطرح شده است. اسماعیل نجار در گفت‌وگو با ایسنا، درباره یکپارچه شدن دستگاه‌های امدادی و فعالیت آنان تحت یک فرماندهی واحد اظهارکرد: همه دستگاههای امدادی در […]

[ad_1]

حضور مهندس نجار در ایسنا

رییس سازمان مدیریت بحران کشور بر ضروت تعیین یک متولی واحد برای دستگاه های امدادی کشور تاکید کرد و گفت: پیشنهاد تجمیع دستگاه ها و سازمان های امدادی مطرح شده است.

اسماعیل نجار در گفت‌وگو با ایسنا، درباره یکپارچه شدن دستگاه‌های امدادی و فعالیت آنان تحت یک فرماندهی واحد اظهارکرد: همه دستگاههای امدادی در این شرایط یک متولی داشته و از یک جا دستور می‌گیرند و علاوه بر اینکه بازدهی و خدماتشان افزایش پیدا می کنند قدرت پاسخگویی‌شان نیز بیشتر خواهد شد.

نجار با بیان اینکه در حال حاضر در موارد مختلفی مشکلاتی وجود داشته است، افزود: به عنوان مثال زمانی که حادثه در جاده رخ می دهد گاهی چند دستگاه با هم اعزام می شوند و گاهی به دلیل اینکه محل وقوع حادثه خارج از حوزه استحفاظی دستگاه مربوطه است زمان رسیدن به محل حادثه افزایش می‌یابد ضمن اینکه در این شرایط میزان امکانات و تجهیزات دستگاه ها نیز یکسان نیست.

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور ادامه داد: اگر دستگاه های امدادی تجمیع شده و متولی واحد پیدا کنند آنگاه در صورت بروز حادثه با یک تماس تلفنی می‌توان امدادگران را به محل فراخواند و در آنجا نیز وظایف مختلف شناسایی شده و به درستی انجام می‌شود.

نجار تصریح کرد: یکی دیگر از فواید تجمیع این دستگاه ها و سازمان های امدادی کاهش هزینه ها و در عین حال ارتقاء خدمات و سرعت امداد رسانی است و ما به دستگاه‌های مختلف این پیشنهاد را مطرح کرده و آنان نیز موانع و مشکلات موجود را بیان کردند که امیدواریم با حل این مشکلات در این زمینه به نتیجه برسیم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس