تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] سومین کنگره سراسری پیشرفت های مهندسی بافت و پزشکی بازساختی با ارائه ی راهکارهای نوین درمانی و تحقیقاتی در پزشکی بازساختی و مهندسی بافت از ۲۸ تا ۳۰ مهرماه ۱۳۹۵ به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ایران  درمرکز همایش های رازی تهران برگزار می شود . به گزارش ایسکانیوز، دکتر محمد تقی جغتایی رئیس دانشکده […]

[ad_1]

سومین کنگره سراسری پیشرفت های مهندسی بافت و پزشکی بازساختی با ارائه ی راهکارهای نوین درمانی و تحقیقاتی در پزشکی بازساختی و مهندسی بافت از ۲۸ تا ۳۰ مهرماه ۱۳۹۵ به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ایران  درمرکز همایش های رازی تهران برگزار می شود .

به گزارش ایسکانیوز، دکتر محمد تقی جغتایی رئیس دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران و رئیس سومین کنگره پیشرفت های مهندسی بافت و پزشکی بازساختی ایران با اعلام این خبر گفت:در این کنگره قرار است پیشرفت های اخیر در طیف گسترده‌ای از مباحث مهندسی بافت شامل ترمیم پوست، استخوان، غضروف، دندان، دستگاههای قلبی – عروقی و تنفسی، کبد، دستگاه عصبی، دستگاه ادراری – تناسلی و مباحثی چون بیولوژی سلول های بنیادی ، بیومواد و نانو نکتولوژی مورد بحث و بررسی صاحب نظران قرار می گیرد.

جغتایی افزود: این کنگره محل مناسبی برای تبادل نظرات و مفاهیم بین پژوهشگران رشته‌های مختلف مهندسی، پزشکی و زیستی خواهد بود و بستر مناسبی را جهت یادگیری، برقراری همکاری و تولید مفاهیم نوین ایجاد خواهد کرد.

رئیس سومین کنگره پیشرفت های مهندسی بافت و پزشکی بازساختی ادامه داد:به شرکت‌کنندگان این کنگره در رشته‌های مختلف پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، علوم پایه و مهندسی امتیاز بازآموزی تعلق می‌گیرد.

او افزود:این کنگره یک بخش دانش آموزی دارد که هدف آن آشنایی هرچه بیشتر دانش آموزان نخبه با زمینه های تحقیقاتی مهندسی بافت و پزشکی بازساختی است. همچنین تدابیری اندیشیده شده است که دانشجویان کارشناسی رشته های مختلف از جمله پرستاری، مامایی، اتاق عمل، علوم آزمایشگاهی، زیست شناسی و … و نیز دانشجویان پزشکی عمومی بتوانند بصورت رایگان در کنگره حضور پیدا کنند.

دکتر جغتایی گفت:امید آن است که این کنگره بتواند نقش موثری در تشویق استعدادهای برتر برای ادامه تحصیل در رشته های زیرمجموعه ی پزشکی بازساختی داشته باشد و آینده ی این رشته را به لحاظ وجود نیروی انسانی مستعد و با انگیزه تضمین کند.

او اضافه کرد: اساتید برجسته ای از دانشگاه های سراسر کشور در رشته های مختلف برای حضور و سخنرانی در این کنگره دعوت شده اند و تاکنون مقالات ارزشمندی به دبیرخانه ی کنگره رسیده است که نشان دهنده ی علاقه ی پژوهشگران حوزه های مختلف برای پژوهش و ارائه ی راهکارهای نوین درمانی و تحقیقاتی در پزشکی بازساختی و مهندسی بافت است.

همچنین در حاشیه کنگره کارگاه های آموزشی بسیار مفیدی برای استفاده ی دانشجویان و علاقمندان برگزار خواهد شد.

۲۰۱۰۶

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس