تاریخ انتشار: ۲۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] هفتمین همایش و نمایشگاه شهر ایده آل از ۲۷ تا ۳۰ آذر ماهدر جزیر کیش میزبان مدیران و فعالان حوزه شهری و همچنین ارائه و نمایش جدیدترین دستاوردها و تولیدات شرکت ها،موسسات و سازمان ها در حوزه مدیریت و خدمات شهری خواهد بود. به گزارش ایلنا هفتمین همایش و نمایشگاه شهر ایده آل؛ مهدی عاطفی مدیر اجرایی این […]

[ad_1]

هفتمین همایش و نمایشگاه شهر ایده آل از ۲۷ تا ۳۰ آذر ماهدر جزیر کیش میزبان مدیران و فعالان حوزه شهری و همچنین ارائه و نمایش جدیدترین دستاوردها و تولیدات شرکت ها،موسسات و سازمان ها در حوزه مدیریت و خدمات شهری خواهد بود.

به گزارش ایلنا هفتمین همایش و نمایشگاه شهر ایده آل؛ مهدی عاطفی مدیر اجرایی این رویداد گفت: نمایشگاه این رویداد بزرگ از ۲۷ تا ۳۰ آذر ماه  طی چهار روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی جزیره کیش برپا می شود و همایش آن نیز طی دو روز ۲۸ و ۲۹ آذر برگزار و میزبان شهرداران و شوراهای شهری سراسر کشور خواهد بود.


وی افزود: در همایش و نمایشگاه شهر ایده آل شهرداران و اعضای شورای شهرها،مدیران سازمانها ،مهندسان ،مشاوران شرکت ها و دیگر فعالان حوزه شهری کشور گرد هم می آیند تا علاوه بر تبادل اطلاعات،دانش و فناوری زمینه به کارگیری جدید ترین روش های توسعه همه جانبه شهری را فراهم کنند.


عاطفی گفت:در هفتمین نمایشگاه شهر ایده آل؛ شرکت کنندگان در حوزه های مبلمان شهری،حمل و نقل و ترافیک،مدیریت و خدمات شهری،راه و شهرسازی ،آتش نشانی ،فضای سبز،روشنایی و نور پردازی،تبلیغات شهری و زیبا سازی ،فناوری اطلاعات، بازیافت و تبدیل مواد؛تازه ترین تولیدات و دستاوردهای خود را ارائه می کنند.


ایجاد تعامل بین عرضه کنندگان و تجهیزات،خدمات و فناوری مورد نیاز در یک شهر ایده آل با دست اندرکاران مدیریت شهری اعم از شهرداران ،شوراهای شهر،استانداران ،پیمانکاران و مهندسان مشاور، کمک به توسعه فروش عرضه کنندگان ارتقای مدیریت شهری ،ارائه الگو های شهر های ایده آل ،انتقال فناوری روز دنیا و دانش در حوزه مدیریت شهری؛ مهم ترین اهداف برگزاری هفتمین نمایشگاه شهر ایده آل است.


از نکات مهم این دوره از برگزاری نمایشگاه و همایش شهر ایده آل، حضور فعال پارک های علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان حوزه مدیریت شهری است.


در این رویداد بزرگ همچنین شهرداریها با ارائه فرصت های سرمایه گذاری و گردشگری و ارائه دستاوردها و تجارب خود در تمامی حوزه ها به مخاطبین در نمایشگاه شرکت خواهند کرد.


عاطفی در مورد برگزاری نشست ها و کار گاه های تخصصی در طول برگزاری این رویداد گفت: دو نشست تخصصی با حضور مدیران سازمانهای پارکها و فضای سبز وهمچنین نشست ویژه سرمایه گذاری در حوزه گردشگری و مناطق نمونه با همکاری سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری برگزار خواهد شد .


علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر هفتمین همایش و نمایشگاه شهر ایده آل می توانند به پایگاه اینترنتی www.idealcity.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن های ۱۴ و ۸۸۵۷۸۹۱۳-۰۲۱ ستاد برگزاری نمایشگاه تماس بگیرند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس