تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۵

کارگاه‌ بین‌المللی کاربرد نانومواد در پزشکی از ۱۲ تا ۱۴ آبان‌ماه امسال در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود. به گزارش ایسنا سومین دوره کارگاه‌های بین‌المللی PAM با هدف آشنا کردن اساتید، پژوهشگران و دانشجویان رشته‌های پزشکی، مهندسی و علوم پایه با کاربردهای روز نانومواد در پزشکی، بسترسازی به منظور همکاری مشترک رشته‌های فنی و مهندسی […]کارگاه‌ بین‌المللی کاربرد نانومواد در پزشکی از ۱۲ تا ۱۴ آبان‌ماه امسال در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا سومین دوره کارگاه‌های بین‌المللی PAM با هدف آشنا کردن اساتید، پژوهشگران و دانشجویان رشته‌های پزشکی، مهندسی و علوم پایه با کاربردهای روز نانومواد در پزشکی، بسترسازی به منظور همکاری مشترک رشته‌های فنی و مهندسی با رشته‌های پزشکی، آشنایی علوم پزشکی با رویکرد مهندسی نانومواد، انتقال دانش و فناوری در حوزه پزشکی و نانو و درک ضرورت انتخاب درست زیست‌ مواد با توجه به ویژگی‌های هدف مورد نظر برگزار می‌شود.

در این کارگاه، محققان داخلی و خارجی فعال در حوزه‌های مرتبط با علوم نانو و پزشکی آخرین دستاوردهای جدید خود را ارائه خواهند کرد.

در این کارگاه در خصوص موضوعاتی چون ارتوپدی و دندانپزشکی، تشخیص و تصویربرداری، داروسازی و درمان، چاپ ارگان‌های مصنوعی، سلول‌های بنیادی، سمیت نانومواد، استانداردسازی و اخلاق در پزشکی و پوست و زیبایی بحث و تبادل نظر خواهد شد.

انتهای پیاممنبع:ایسنا

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس