تاریخ انتشار: ۲۴ خرد ۱۳۹۴

برای اولین بار به پیشنهاد کمیته اجرایی ای اف سی، مرحله مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۱۸ با مرحله مقدماتی جام‌ملت‌های آسیا ادغام شده است. به گزارش گذار نیوز ، در پاسخ به سوالات کسانی که درباره نحوه این ادغام در هفته های اخیر این شکل ادغام را توضیح می‌ دهد. ۱٫ گفتیم که تیم های ۳۵ تا ۴۶ […]

برای اولین بار به پیشنهاد کمیته اجرایی ای اف سی، مرحله مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۱۸ با مرحله مقدماتی جام‌ملت‌های آسیا ادغام شده است.

جام جهانی روسیه

به گزارش گذار نیوز ، در پاسخ به سوالات کسانی که درباره نحوه این ادغام در هفته های اخیر این شکل ادغام را توضیح می‌ دهد.

۱٫ گفتیم که تیم های ۳۵ تا ۴۶ آسیا با هم بازی کرده، ۶ تیم برتر به ۳۴ تیم برگزیده آسیا پیوسته و ۴۰ تیم آسیا را تشکیل می‌ دهند. ۶ تیم حذف شده به کلی شانس حضور در جام‌ملت‌ها‌ی ۲۰۱۹ را که سال ۱۳۹۷ برگزار می‌ شود را از دست داده اند.

۲٫ ۴۰ تیم برتر آسیا در ۸ گروه مسابقه می‌ دهند. ۸ تیم برتر آسیا و ۴ تیم برتر دوم های ۸ گروه ۱۲ تیمی هستند که ضمن صعود به مرحله سوم مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۱۸ مستقیما به جام ملت های ۲۰۱۹ صعود می‌ کنند.

۳٫ ۴ تیم دوم که صعود نکرده اند به اضافه ۸ تیم سوم و ۸ تیم چهارم گروه ها و ۴ تیم برتر از بین ۸ تیم پنجم گروه ها ۲۴ تیم را می‌ سازند. این ۲۴ تیم در ۶ گروه ۴ تیمی به مصاف هم رفته و از بین آنها ۱۲ تیم دیگر برگزیده می‌ شود تا مسابقات جام‌ملت‌ها‌ی ۲۰۱۹ آسیا با شرکت ۲۴ تیم برتر آسیا برگزار شود!

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس