تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] لوئیس سوارز، مهاجم بارسلونا مدعی شد که بازیکنان بارسا هم انسان هستند و ممکن است فراز و نشیب داشته باشند. به گزارش ایسکانیوز، بارسا روز شنبه مقابل آلاوز با نتیجه ۲-۱ شکست خورد و شب گذشته موفق شد ۷-۰ سلتیک را در چمپیونزلیگ در هم بکوبد. حال سوارز مدعی شد که چنین فراز و […]

[ad_1]

لوئیس سوارز، مهاجم بارسلونا مدعی شد که بازیکنان بارسا هم انسان هستند و ممکن است فراز و نشیب داشته باشند.

به گزارش ایسکانیوز، بارسا روز شنبه مقابل آلاوز با نتیجه ۲-۱ شکست خورد و شب گذشته موفق شد ۷-۰ سلتیک را در چمپیونزلیگ در هم بکوبد. حال سوارز مدعی شد که چنین فراز و فرودی طبیعی است زیرا بازیکنان بارسلونا هم مثل دیگر انسان‌های عادی هستند.

او گفت: خیلی بازی‌ها بوده که در کنار هم نبوده ایم. نیمار د تعطیلات و المپیک بود ولی حالا این فرصت را داریم تا کنار هم بازی کنیم و اولین ۳ امتیاز اروپایی را کسب کنیم. ما هم انسان هستیم. طبیعی است که یک روز بد داشته باشید. می‌دانیم که فرصت زیادی تا پایان لیگ باقی مانده و ۳ امتیازی از دست دادیم که انتظارش را نداشتیم ولی حالا می‌دانیم که باید به خودمان تکیه کنیم زیرا در غیر این صورت لیگ برایمان دشوار خواهد شد.

سوارز درباره رسیدن به رکورد ۵۸ گل فصل گذشته خود گفت: رسیدن به آن رکورد بسیار سخت خواهد بود و چیزی که برایم اولویت دارد اهداف تیمی است.

۶۰۴/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس