تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] یک منبع آگاه در وزارت امور خارجه ادعای وبگاه‌ها و پایگاه‌های خبری وابسته به رژیم صهیونیستی در خصوص فروش سلاح توسط ایران به داعش در صحرای سینا را مضحک، دروغین و بی‌اهمیت دانست و گفت: اینگونه خبرسازی‌های ناشیانه و بی‌پایه هرگز واقعیات را تغییر نمی‌دهد. به گزارش ایلنا، این منبع آگاه در وزارت خارجه […]

[ad_1]

یک منبع آگاه در وزارت امور خارجه ادعای وبگاه‌ها و پایگاه‌های خبری وابسته به رژیم صهیونیستی در خصوص فروش سلاح توسط ایران به داعش در صحرای سینا را مضحک، دروغین و بی‌اهمیت دانست و گفت: اینگونه خبرسازی‌های ناشیانه و بی‌پایه هرگز واقعیات را تغییر نمی‌دهد.

به گزارش ایلنا، این منبع آگاه در وزارت خارجه با بیان این مطلب گفت: مواضع ثابت و همیشگی جمهوری اسلامی ایران در قبال گروه‌های تروریستی- صهیونیستی همچون داعش کاملا آشکار است. 


وی تصریح کرد: ایران از هیچ کوششی برای مبارزه با این گروه‌های تکفیری و ترغیب جهانیان برای مقابله با اقدامات ضد انسانی آنان فروگذار نکرده و نمی‌کند. 


این منبع افزود: امروزه کمتر کشوری در جهان است که رابطه «مثلث شوم رژیم صهیونیستی- عربستان – تروریست‌های تکفیری» که کمر به ایجاد و تداوم آشوب و ناامنی در منطقه و جهان بسته‌اند را درک نکرده باشد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس