تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس فدراسیون انجمن جراحان اعصاب جهان گفت: تاکنون یک نتیجه مثبت از طریق درمان مغز و نخاع با سلول‌های بنیادی انجام نشده و کسی بخواهد برای بهبود بیماری نخاعی سلول بنیادین تزریق کند جنایت کرده است. به گزارش ایسنا، پروفسور مجید سمیعی در نشست خبری در مازندران گفت: در حال حاضر تزریق سلول‌های بنیادی […]

[ad_1]

رئیس فدراسیون انجمن جراحان اعصاب جهان گفت: تاکنون یک نتیجه مثبت از طریق درمان مغز و نخاع با سلول‌های بنیادی انجام نشده و کسی بخواهد برای بهبود بیماری نخاعی سلول بنیادین تزریق کند جنایت کرده است.

به گزارش ایسنا، پروفسور مجید سمیعی در نشست خبری در مازندران گفت: در حال حاضر تزریق سلول‌های بنیادی در برخی از اعضای انسان شانس بهتری دارد.

وی در عین حال گفت: در برخی از کشورهای مختلف دنیا یک مغازه‌ای درباره درمان بیماران نخاعی با سلول‌های بنیادی باز شده و افراد سودجود در این حوزه به تجارت می پردازند.

وی امضای تفاهمنامه همکاری بین موسسه علوم اعصاب و دانشگاه علوم پزشکی مازندران را یکی از دستاوردهای این سفر دانست و افزود: هدف از آمدن به مازندران دیدن و آشنایی با مازندرانی ها و سخن گفتن با دانشجویان بود که خوشبختانه در طی این مدت شهروند افتخاری ساری شدیم و یک ارتباط خوبی بین من و شهر ساری بوجود آمد.

سمیعی با بیان اینکه اکثر جراحان مغز و اعصاب در دنیا شاگردان من هستند از این رو می‌توانم بگویم وضعیت ایران در این زمینه در مقایسه با دیگر کشورها خوب است گفت: کشور جمهوری اسلامی ایران جهش خوبی در ایجاد دانشگاه دارد و در سراسر دنیا بی نظیر است،.

وی اکثر جراحان مغز و اعصاب در دنیا شاگردان من هستند و دوره های علمی خود را در نزد من گذراندند از این رو می‌توانم بگویم وضعیت ایران در این زمینه در مقایسه با دیگر کشورها خوب است.

وی با بیان اینکه متاسفانه در ایران همه می خواهند پزشک شوند، افزود: یکی از اقداماتی که جهت اشتغالزایی در ایران می توان انجام داد این است که افرادی به آلمان بروند و در انجام و ساخت کالاهای مختلف استاندارد لازم را فراگیرند و در همان زمینه در کشور فعالیت کنند.

سمیعی با بیان اینکه ما ایرانی ها قلبی مهربان داریم و می خواهیم به همه محرومان کمک کنیم، گفت: از سال ۱۹۹۷ بیش از ۲۰ سال به کشورهای قاره آفریقا کمک کردم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس