تاریخ انتشار: ۱۴ شهر ۱۳۹۴

اکسپرس در ادامه می نویسد:”این نظریه پس از دیده شدن اشیا نورانی در تاریخ ۳۰ جولای در آسمان ایران قوت گرفت که برخی آن را ناشی از سقوط شهاب سنگ ها دانستند. با این حال، اکنون سایت “شیپل” این ادعا را مطرح کرده که انفجار به دلیل عملیات مشترک میان ایران و روسیه برای منفجر کردن یک بشقاب پرنده بیگانه بوده است.”

نشریه بریتانیایی “اکسپرس” با انتشار گزارشی به ادعای تازه مطرح شده درباره علت دیده شدن شی نورانی در آسمان ایران پرداخته شده است. این نشریه اشاره می کند که سایتی به نام “شیپل” که ادعاهای آخرالزمانی را منتشر می کند مدعی شده که علت اصلی دیده شدن اشیای نورانی در آسمان ایران در ماه های اخیر انفجار بشقاب پرنده به دستور “ولادیمیر پوتین” رییس جمهوری روسیه بوده است. این سایت از این ادعا به عنوان “ادعای دیوانه وار از سوی نظریه پردازان معتقد به نظریه توطئه” یاد کرده است.

 

 

به گزارش خرداد، نشریه اکسپرس با اشاره به ادعای توطئه آمیز اخیر مطرح شده درباره علت دیده شدن اشیای نورانی در آسمان ایران می نویسد:”پیش تر نیز ادعاهایی درباره دیده شدن بشقاب پرنده در آسمان ایران مطرح شده بود. اتهام عجیب و غریب مطرح شده مبتنی بر مجموعه ای نظریه های عجیب است که پیرامون آن ادعا می شود جهان در پایان ماه سپتامبر به پایان خواهد رسید و در نتیجه مجموعه از بلایای طبیعی به خصوص زمین لرزه ماه خونین رنگ می شود و احتمالا در تاریخ ۲۸ سپتامبر به دلیل انفجار سیاره زمین همه چیز از بین می رود. نظریه پردازان معتقد به این نظریه عجیب معتقدند از تاریخ ۲۳ سپتامبر به این سو احتمال وقوع چنین رویدادی وجود دارد. این در حالیست که ناسا هرگونه امکان نابودی سیاره زمین را رد کرده اما نظریه پردازان توطئه بر عقیده خود باقی مانده اند.”

 

 

اکسپرس در ادامه می نویسد:”این نظریه پس از دیده شدن اشیا نورانی در تاریخ ۳۰ جولای در آسمان ایران قوت گرفت که برخی آن را ناشی از سقوط شهاب سنگ ها دانستند. با این حال، اکنون سایت “شیپل” این ادعا را مطرح کرده که انفجار به دلیل عملیات مشترک میان ایران و روسیه برای منفجر کردن یک بشقاب پرنده بیگانه بوده است . این سایت در ادامه نوشته است:”این بشقاب پرنده بیگانه برای رصد زمین پیش از نابودی کامل سیاره در پایان سپتامبر اعزام شده بود.” این سایت که مدعی است حقایق را به کاربران اینترنتی می گویند در ادامه افزوده است:”علیرغم آن که ناسا ادعا می کند که زمین نابود نخواهد شد اما باید منتظر محو سیاره در پایان سپتامبر باشیم. شاید باور آن برای مردم سخت باشد که یکی از تاثیرات این موضوع در ایران دیده شد.”

 

 

پیشگویی ماه خونی ایده ای است که پیش تر توسط کشیش امریکایی “جان هاگ” و “مارک بیلتز” مطرح شده بود. آنان ادعا کرده اند که تتراد (چهار ماه گرفتگی پشت سر هم) که از آوریل ۲۰۱۴ میلادی آغاز شده نشانه ای آخرالزمان است. این ایده از کتاب عهد عتیق گرفته شده که می گوید خورشید به تاریکی تبدیل خواهد شد و ماه به خون تبدیل می شود.”

 

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس