تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار ایلنا، عباس آخوندی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه انواع مدل‌های هواپیما برای خرید مشخص شده‌اند، گفت: هفته آینده نمایندگان دو شرکت هواپیماسازی ایرباس و بوئینگ برای ادامه مذاکرات وارد تهران می‌شوند. وی همچنین با اشاره به لغو تمام تحریم‌های حوزه دریانوردی گفت: در حال حاضر همه خطوط کشتیرانی […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایلنا، عباس آخوندی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه انواع مدل‌های هواپیما برای خرید مشخص شده‌اند، گفت: هفته آینده نمایندگان دو شرکت هواپیماسازی ایرباس و بوئینگ برای ادامه مذاکرات وارد تهران می‌شوند.


وی همچنین با اشاره به لغو تمام تحریم‌های حوزه دریانوردی گفت: در حال حاضر همه خطوط کشتیرانی جهان می‌توانند وارد بنادر ایران شوند.


وی با بیان اینکه ۱۴ خط کشتیرانی بزرگ وارد بنادر ایران شده‌اند ، ادامه داد: هزینه‌های مضاعف پهلوگیری کشتی‌ها در جنوب خلیج فارس و جابجایی کالا با کشتی‌های کوچک کرانچیپ رد شده است.


وزیر راه و شهرسازی با اشاره به صدور مجوز وزارت خزانه‌داری آمریکا برای فروش هواپیما به ایران گفت: مذاکرات مالی در مراحل نهایی قرار دارد و انواع مدل‌های هواپیما برای خرید مشخص شده است.


وی ادامه داد: تلاش می‌کنیم شتاب چندانی در قراردادها نداشته باشیم و تمام جزئیات و منافع کشور را در این قراردادها در نظر بگیریم.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس