تاریخ انتشار: ۲۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در مورد پروژه ساخت ادامه یادگار امام(ره) توضیحاتی را ارائه کرد. مهندس علیرضا جاوید در گفت وگو با ایسنا،  در موردآخرین وضعیت تملک اراضی ارتش و وزارت دفاع در پادگان “جی” برای ساخت ادامه بزرگراه یادگار امام(ره)، گفت: برای ساخت ادامه یادگار امام توافقات اولیه برای تملک اراضی […]

[ad_1]

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در مورد پروژه ساخت ادامه یادگار امام(ره) توضیحاتی را ارائه کرد.

مهندس علیرضا جاوید در گفت وگو با ایسنا،  در موردآخرین وضعیت تملک اراضی ارتش و وزارت دفاع در پادگان “جی” برای ساخت ادامه بزرگراه یادگار امام(ره)، گفت: برای ساخت ادامه یادگار امام توافقات اولیه برای تملک اراضی ارتش صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه کارشناسان برای تملک اراضی ارتش، مبلغ ۱۱۷میلیارد تومان قیمت گذاری کرده‌اند گفت: رایزنی برای تهاتر این اراضی ادامه دارد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با بیان اینکه ادامه پروژه ساخت یادگار امام منوط به تملک اراضی است، افزود: در بخش دیگر مسیر، انبارهای مرکزی آموزش و پرورش قرار دارد که رایزنی‌ها برای تملک این انبارها نیز ادامه دارد.

وی افزود: همچنین در این مسیر  چهار گاراژ موروثی قرار دارد  که املاک موروثی با حکم قضایی باید تملک شود و برآورد شهرداری این است که با تملک انبارها، حدود ۱۲٫۵ میلیارد تومان هزینه دربر خواهد داشت که به محض آزادسازی املاک، پروژه عمرانی آغاز می‌شود.

به گزارش ایسنا، بزرگراه یادگار امام اصلی‌ترین شریان شمالی – جنوبی و شرقی – غربی در محدوده شمال غرب و غرب تهران است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس