تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] پس از افت ۰٫۶ درصدی اونس در جلسه گذشته، قیمت طلا در معاملات اولیه روز چهارشنبه روند نزولی خود را حفظ کرد. این در حالی است که ازش دلار در برابر ین تقویت شده است. به گزارش اقتصادنیوز به نقل از رویترز، هر اونس طلا با افتی ۰٫۱ درصدی نسبت به روز گذشته، […]

[ad_1]


پس از افت ۰٫۶ درصدی اونس در جلسه گذشته، قیمت طلا در معاملات اولیه روز چهارشنبه روند نزولی خود را حفظ کرد. این در حالی است که ازش دلار در برابر ین تقویت شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از رویترز، هر اونس طلا با افتی ۰٫۱ درصدی نسبت به روز گذشته، یکهزار و ۱۳۲۰ دلار و ۲۰ سنت معامله شد.

 

بانک مرکزی ژاپن در نظر دارد تا سیاست نرخ بهره منفی بحث برانگیز خود را محور تسهیلات پولی آتی خود قرار دهد و تضمین داده که با کاهش بیشتر و گسترش خرید دارایی این سیاست‌ها را ادامه دهد.  
در معاملات ارزی روز چهارشنبه، دلار دستاورد قابل‌توجهی در برابر ین کسب کرد. هر دلار با رشدی ۰٫۳ درصدی ۱۰۲٫۸۲ ین معامله شد.
بازده اوراق خزانه‌داری ۱۰ ساله آمریکا با رسیدن به سطح  ۱٫۷۵۲ درصدی  بالاترین سطح سه ماه اخیر خود را تجربه کرد، این رقم از هفته گذشته بیش از ۰٫۲ درصد رشد داشته است.
درآمد خانواده‌های آمریکایی با ثبت بیشترین رشد خود در سال ۲۰۱۵ به سال‌ها رکود خود پایان داد و نشان داد که بهبود رکود بزرگ در نهایت به شهروندان عادی نیز رسیده است.
در پی بازار قدرتمند مسکن و هزینه‌های زیرساختی دولت، تولید کارخانه‌ها و میزان خرده‌فروشی چین نیز در ماه آگوست سریع‌تر از حد انتظار بوده است. 

دارایی‌ها در SPDR، بزرگترین صندوق معاملاتی طلا با افتی ۰٫۴۷ درصدی در روز سه‌شنبه به ۹۳۵٫۴۹ تن رسید.

 

سهام آسیایی نیز در روز چهارشنبه به پایین‌ترین سطح شش هفته‌ای خود نزدیک شد، افتی که ناشی از سقوط قیمت نفت و نگرانی در خصوص عرضه مازاد جهانی بود.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس