تاریخ انتشار: ۱۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] بانک مرکزی امروز پنجشنبه، نرخ ۱۷ ارز را با افزایش، نرخ ۱۵ ارز را با کاهش و نرخ هفت ارز را ثابت اعلام کرده است. بر این اساس نرخ دلار آمریکا از ۳۱ هزار و ۲۵۳ ریال به ۳۱ هزار و ۲۵۶ ریال رسیده و معادل سه ریال افزایش یافته است. به گزارش […]

[ad_1]


بانک مرکزی امروز پنجشنبه، نرخ ۱۷ ارز را با افزایش، نرخ ۱۵ ارز را با کاهش و نرخ هفت ارز را ثابت اعلام کرده است. بر این اساس نرخ دلار آمریکا از ۳۱ هزار و ۲۵۳ ریال به ۳۱ هزار و ۲۵۶ ریال رسیده و معادل سه ریال افزایش یافته است.

به گزارش اقتصادنیوز، بانک مرکزی امروز پنجشنبه، نرخ ۱۷ ارز را با افزایش، نرخ ۱۵ ارز را با کاهش و نرخ هفت ارز را ثابت اعلام کرده است. بر این اساس نرخ دلار آمریکا از ۳۱ هزار و ۲۵۳ ریال به ۳۱ هزار و ۲۵۶ ریال رسیده و معادل سه ریال افزایش یافته است.

همچنین پوند انگلیس، لیر ترکیه و ریال عمان از جمله ارزهایی هستند که قیمت آنها توسط بانک مرکزی افزایش یافته است. این ارزها به ترتیب ۴۱ هزار و ۸۷ ریال، ۱۰ هزار و ۵۶۶ ریال و ۸۱ هزار و ۱۸۲ ریال قیمت دارند.

این در حالی است که طبق گزارش بانک مرکزی، قیمت فرانک سوییس، یورو و دینار کویت با کاهش همراه شده است، این ارزها نیز، به ترتیب ۳۱ هزار و ۷۸۵ ریال، ۳۴ هزار و۸۶۹ ریال و ۱۰۳ هزار و ۵۵۵ ریال قیمت دارند.

در میان ۳۹ ارز مبادلاتی نیز، نرخ ارزهای درهم امارات، روبل روسیه، لیر سوریه، افغانی افغانستان، روبل بلاروس، سومونی تاجیکستان و بولیوار ونزوئلا نیز، نسبت به روز گذشته ثابت اعلام شده‌ است.

قیمت‌ سایر ارزهای دولتی را در جدول اقتصادنیوز مشاهده کنید.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس