تاریخ انتشار: ۲۰ ارد ۱۳۹۵

گرگان – مدیر راهداری راه و شهرسازی گلستان از رانندگان خواست که به دلیل تداوم بارش ها و لغزندگی سطح برخی جاده های استان با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و احتیاط از این مسیرها عبور کنند.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از دریافتی صبح دوشنبه ایرنا، مهندس عادل مصدقی گفت: هم اینک در بیشتر مسیرهای ارتباطی استان ریزش پراکنده و خفیف باران ادامه داد. شرایط جوی جاده های کوهستانی گلستان نیز تمام ابری در برخی نقاط همچون خوش ییلاق شاهد مه گرفتگی خفیف هستیم.
وی همچنین از باز بودن تمام جاده های استان گلستان خبر داد و تاکید نمود که به دلیل ادامه بارش ها لغزنده است.
مصدقی با یادآوری پیش بینی هواشناسی اعلام کرد که شرایط ناپایدار جوی تا روز سه شنبه در استان تداوم دارد.
وی از رانندگانی که قصد عزیمت از راه های استان را دارند خواست که قبل سفر با تماس با مرکز مدیریت راه های استان به شماره ۵-۰۱۷۳۲۲۲۳۱۳۱ و سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۴۱ و تلفن گویای ۱۴۱ از آخرین وضعیت جوی حاکم بر راه های استان مطلع شوند.
مدیر راهداری راه و شهرسازی گلستان اضافه کرد که راهداران نیز بصورت آماده باش و به طور متناوب در راه های استان حضور دارند و در صورت بروز هر گونه مشکل به انجام اقدامات راهداری خواهند پرداخت.
از سوی دیگر مرکز مدیریت راههای گلستان در تماس صبح امروز خبرنگار ایرنا اعلام کرد که با توجه تصویر و گزارش های دریافتی تمامی مسیرهای استان باز است.
این مرکز شرایط جوی استان را نیز تمام ابری همراه با ریزش باران اعلام کرد.
هوای گرگان مرکز استان گلستان نیز هم اینک تمام ابری و بارش بصورت خفیف ادامه دارد.
استان مرزی گلستان واقع در شمال ایران بالغ بر پنج هزار کیلومتر از راه های کشور را زیرپوشش استحفاظی خود دارد.
۱۶۴۸

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس