تاریخ انتشار: ۱۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] در اعتصاب این هفته برآورد می‌شود که بیش از ۲۸۰ هزار مسافر تحت تاثیر قرار گرفتند که این موضوع هزینه‌ای بالغ بر ۱۰۰ میلیون یورو (۱۱۱ میلیون دلار) برای ایرفرانس به همراه داشته است. در ششمین روز از اعتصاب خدمه پرواز خطوط هواپیمایی فرانسه، ۱۵۰ پرواز لغو شده است. به گزارش عصر ایران به […]

[ad_1]

در اعتصاب این هفته برآورد می‌شود که بیش از ۲۸۰ هزار مسافر تحت تاثیر قرار گرفتند که این موضوع هزینه‌ای بالغ بر ۱۰۰ میلیون یورو (۱۱۱ میلیون دلار) برای ایرفرانس به همراه داشته است.

در ششمین روز از اعتصاب خدمه پرواز خطوط هواپیمایی فرانسه، ۱۵۰ پرواز لغو شده است.

به گزارش عصر ایران به نقل از پرس تی وی، شرکت هواپیمایی ایرفرانس اعلام کرد روز دوشنبه حدود ۱۰ درصد از پروازهای داخلی لغو می‌شود اما همه پروازهای مسافت‌های طولانی انجام خواهد شد. همچنین این شرکت از انجام ۸۵ درصد از پروازهای مسافت‌های میان برد از مبدأ فرودگاه شارل دوگل پاریس خبر داده است.

دو اتحادیه خدمه پرواز فرانسه خواستار تمدید مقررات کنونی و افزایش حقوق و مزایا هستند و تهدید کرده‌اند که به اعتصاب ادامه خواهند داد.

 کریستوف پیلت از اتحادیه خدمه پرواز SNPNC-FO به خبرگزاری فرانسه گفت اعتصابی جدید از هفته آینده آغاز خواهد شد.

وی گفت در اعتصاب این هفته برآورد می‌شود که بیش از ۲۸۰ هزار مسافر تحت تاثیر قرار گرفتند که این موضوع هزینه‌ای بالغ بر ۱۰۰ میلیون یورو (۱۱۱ میلیون دلار) برای ایرفرانس به همراه داشته است.

در حالی که ایرفرانس اعلام کرده است از روز سه شنبه ۹۰ درصد پروازها انجام خواهد شد، وی گفت: «ما تا پایان هفته درباره اینکه چه اقدامی انجام دهیم، تصمیم گیری خواهیم کرد.»

در همین حال سخنگوی ایرفرانس به خبرگزاری فرانسه گفت اعتصاب ادامه نخواهد داشت.

اتحادیه‌هایی که نماینده نیمی از اعتصاب کنندگان ایرفرانس هستند، پس از شکست مذاکرات درباره ادامه مقررات کنونی و افزایش حقوق و مزایا خواستار برگزاری اعتصاب شدند.

مدیریت ایرفرانس تمدید ۱۷ ماهه این توافق را که ماه اکتبر به پایان می‌رسد، پیشنهاد کرده است، در حالی که اتحادیه‌های خدمه پرواز خواستار تمدید این توافق به مدت سه تا پنج سال هستند.

کریستل اوستر، رییس این اتحادیه با بیان اینکه مذاکرات به بن بست رسیده است، تهدید کرد پس از اعتصاب کنونی که روز سه شنبه به پایان می‌رسد، اعتصاب جدیدی آغاز خواهد شد.

در همین حال ایرفرانس با اعتصاب خلبانان هم روبروست. اعتصاب اول که از ۱۱ تا ۱۴ ژوئن درست پیش از آغاز رقابت های فوتبال جام ملت های اروپا موسوم به یورو ۲۰۱۶ برگزار شد، حدود ۴۰ میلیون یورو (۴۵ میلیون دلار) به این شرکت خسارت زد. مدیر عامل جدید گروه ایرفرانس-کی ال ام ماه گذشته موفق شد از اعتصاب خلبانان که دومین اعتصاب در زمان برگزاری مسابقات فوتبال یورو بود، جلوگیری کند.

همچنین اعتصاب دو هفته‌ای خلبانان ایرفرانس در سال ۲۰۱۴ هزینه ای بالغ بر ۴۰۰ میلیون یورو برای این شرکت در پی داشت.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس