تاریخ انتشار: ۰۹ ارد ۱۳۹۵

– مدیرکل ثبت احوال استان زنجان گفت: اداره های ثبت و احوال این استان در روز ۱۰ اردیبهشت همزمان با برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی به مراجعه کنندگان خدمات ارائه خواهند کرد.

‌‌‌‌‌به گزارش “گذارنیوز” :
احد جودی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شناسنامه افراد واجدین شرایط رای دادن که فاقد عکس یا مستعمل باشد یا بنابه دلایلی مشخصات آنها از قبیل نام، نام خانوادگی، تغییر پیدا کرده یا اشتباه های سجلی دارد برطرف و خارج از نوبت صادر می شود.
وی اظهار کرد: تمامی اداره های ثبت احوال استان به جز در شهرستان ماهنشان که منتخبان خانه ملت مشخص شده است در روز انتخابات به صورت کشیک فعال خواهند بود.
جودی افزود: با تمهیدات اتخاذ شده تلاش می شود خدمات مورد نیاز مردم و مراجعه کنندگان در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه شود.
مدیر کل ثبت احوال استان زنجان همچنین شمار رای اولی های استان با احتساب انتخابات هفتم اسفند را ۴۵ هزار نفر اعلام و گفت: رای اولی این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی استان بیش از سه هزار نفر برآورده شده است.
وی خاطرنشان کرد: اداره های ثبت احوال استان از ساعت هشت صبح و همزمان با آغاز انتخابات خدمات خود را آغاز می کنند.
مجلس شورای اسلامی دارای ۲۹۰ کرسی است که از این تعداد پنج کرسی مربوط به نمایندگان استان زنجان است.
مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۱۰ اردیبهشت سال ۹۵ در ۵۶ حوزه انتخابیه در ۲۱ استان کشور برگزار می شود تا تکلیف ۶۹ کرسی باقی مانده تعیین شود که از تعداد چهار کرسی مربوط به استان زنجان است.
۷۳۲۰/۶۰۸۵

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس