تاریخ انتشار: ۲۹ ارد ۱۳۹۵

– معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ویژه شهرستان میانه اعلام کرد: کلیه دستگاههای اجرایی می توانند بر اساس قانون برخی از پروژه های خود را به بسیج سازندگی جهت اجرا واگذار کنند.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از ایرنا، مهدی مشایخی روز سه شنبه در جلسه ستاد پشتیبانی از اردوهای جهادی و هجرت۳ با تبریک اعیاد شعبانیه بر همکاری و تعامل هرچه بیشتر دستگاههای اجرایی در اجرای کلیه پروژه های عمرانی، آموزشی و بهداشتی با استفاده از توان بسیج سازندگی و اردوهای اعزامی به مناطق محروم تاکید کرد .
وی گفت: با توجه به شعار سال با عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری باید از چالش های پیش روی انقلاب و نظام جلوگیری کنیم .
وی اظهارکرد: سرمایه گذاری ناکافی در بخش تولید از چالش هایی است که از گذشته پیش روی اقتصاد کشور است که باید با تولید از وابستگی به واردات کالاها جلوگیری کنیم.
وی بر هماهنگی دستگاه های اجرایی به منظور برنامه ریزی و اتخاذ تدابیر لازم جهت استفاده از ظرفیت نیروهای بسیج سازندگی در راستای خدمات رسانی به مردم بویژه مناطق محروم روستایی تاکید کرد.
مشایخی افزود: دستگاه های اجرایی باید با فراهم کردن نیازهای گروه های جهادی به ارتقای خدمات در روستاها کمک کنند.
وی خاطرنشان کرد: گروه های جهادی علاوه بر پروژه های عمرانی در زمینه مسائل آموزشی، درمانی و بهداشتی و ترویج فرهنگ مبارزه با مواد مخدر نیز همکاری می کنند.
فرمانده سپاه ناحیه میانه نیز از پرداخت بیش از ۳۰ میلیارد ریال وام خود اشتغالی از سوی بسیج سازندگی میانه در سال گذشته خبرداد.
جعفرغیابی از اعلام حمایت بسیج سازندگی از طرح ها، تولیدات بومی و صنایع تبدیلی خبرداد.
/۳۰۷۱/۵۱۸/۷۲۳۱

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس