تاریخ انتشار: ۲۹ بهم ۱۳۹۴
شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان:

شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان طی بیانیه‌ای در روز آغاز تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی، آخرین مواضع انتخاباتی خود را تشریح کرد.

به گزارش “گذارنیوز” ، متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

به نام خدا

بیانیه شماره ۸

شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان و ائتلاف آن با حامیان دولت، در پی تحقق انسجام و یکپارچگی کامل، فهرست واحد نامزدهای این ائتلاف را منتشر کرد. بی‌تردید این رخداد یکی از موفقیت‌های تاثیرگذار و سرنوشت ساز در متن تحولات جاری کشور عزیز ما ایران است. ائتلاف هشیارانه «اصلاح طلبان و اعتدال گرایان» در خرداد ۱۳۹۲، زمینه ساز حضور مشتاقانه مردم در پای صندوق‌های رای شد که نتیجه آن تشکیل دولت «امید و تدبیر» بود. این انتخاب توانست راه را برای «تعامل سازنده» با جهان بگشاید. به دنبال این رخداد مهم، بسیاری از معادلات قدرت، نه تنها در داخل، بلکه در منطقه دگرگون شد. توافق هسته‌ای با قدرت‌های جهانی و گشایش‌های ناشی از آن، بهبود فضای کسب و کار و خروج کشور از رکود را به همه مردم ایران نوید داد.

اینک در آغاز فعالیت‌های تبلیغاتی انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای برداشتن گام دوم، اصلاح طلبان با اندوخته‌ای ارزشمند از ائتلاف حیات بخش ۱۳۹۲، برای برداشتن گام دوم تلاش می‌کنند. ما با عبور از نامهربانی‌ها، همه دلسوزان نظام و علاقمندان به ایران و ایرانیان را، به تلاشی همدلانه در چارچوب دفاع از منافع ملی، ارتقاء امنیت همه جانبه و تامین مصالح عمومی دعوت می‌کنیم. به باور ما، در این مسیر اخلاق گرایی و اجرای موازین قانونی راهگشای تامین منافع عموم مردم است. بزرگداشت و تکریم ارزش‌های دینی، به ویژه در ایام فاطمیه، توشه ما در پیمودن این راه ناهموار است. ما همه همراهان را به هشیاری در این روزهای حساس و تعیین کننده فرا می‌خوانیم. بی‌تردید حضور آگاهانه و هشیارانه همگان برای برگزیدن نمایندگانی دانا، متعهد و مسئول، ضامن تحقق «امید، آرامش و رونق اقتصادی» در سراسر این سرزمین پرافتخار خواهد بود.

شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان

۲۹ بهمن ۱۳۹۴

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس