تاریخ انتشار: ۰۳ اسف ۱۳۹۴
واکنش آیت الله بطحایی به خبرسازی ها علیه آیت الله هاشمی:

آیت الله بطحائی گلپایگانی نسبت به سوء برداشت انجمن اسلامی دانشجویان از سخنان او نسبت به آیت الله هاشمی بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش “گذارنیوز” ، متن این پیام به شرح زیر است:
مقام معظم رهبری: سعی کنید در خبرگان رهبری احترام آقای هاشمی رفسنجانی حفظ شود.
حمایت اعضای انقلابی از یکدیگر نه تنها باعث افزایش همدلی میان این افراد است ، که باعث تضعیف روحیه دشمن نیز می گردد. در گفتگویی که با (آقایاسر) فرزند آیت الله هاشمی و همچنین خود ایشان انجام شده بود ، مباحثی پیرامون تحکیم روحیه برادری میان دلتمردان و تلاش بیشتر برای حفظ انقلاب مطرح گردید.
با توجه به شرایط حساس انتخاباتی و نفوذ ناگهانی دشمن می طلبد که با حفظ وحدت بخصوص جهت شرکت در انتخابات از هرگونه برداشت ناصواب نسبت به بیانه ها و مصاحبه ها ، پرهیز شود و اخلاق اسلامی رعایت گردد.
در تاریخ ۲ / اسفند / ۱۳۹۴ عده ای از دانشجویان عضو انجمن اسلامی ، از بنده درخواست دیدار داشتند.
یکی از سئوال آن ها راجع به اظهارات رادیو بی بی سی در رابطه با لیست خبرگان مردم بود که بنده ، تبری خود را نسبت به اظهارات رادیو بی بی سی اعلان کردم و قطعاً آیت الله هاشمی و افراد مندرج در لیست خبرگان مردم نیز همین گونه است و نیز به حرکت های شخصیت کشی که معظم له را هدف قرار داده است اشاره و محکوم کردم.
بنده با برداشت های نادرست مخالف می باشم و قطعاً اظهارات رادیو بی بی سی مورد نفرت و تبری جناب آقای هاشمی می باشد که متاسفانه طور دیگری تفسیر شده است. امید است این حرکات ناشایست تکرار نشود که به ضرر انقلاب و انقلابیون است.
والسلام
سید هاشم بطحائی گلپایگانی
کاندیدای پنجمین دوره خبرگان رهبری استان تهران
۲/اسفند/۱۳۹۴

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس