تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] فرنگی‌کار وزن ۸۵ کیلوگرم کشورمان با شکست مقابل کشتی‌گیر آلمانی از صعود به مرحله رده‌بندی بازماند. به گزارش ایسکانیوز، حبیب‌الله اخلاقی که در مرحله شانس مجدد مسابقات دسته ۸۵ کیلوگرم کشتی فرنگی بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو حضور یافت، پس از شکست سامان طهماسبی، کشتی‌گیر ایرانی کشور آذربایجان در گام اول، مقابل دنیس ماکسیمیلیان کودلا […]

[ad_1]

فرنگی‌کار وزن ۸۵ کیلوگرم کشورمان با شکست مقابل کشتی‌گیر آلمانی از صعود به مرحله رده‌بندی بازماند.

به گزارش ایسکانیوز، حبیب‌الله اخلاقی که در مرحله شانس مجدد مسابقات دسته ۸۵ کیلوگرم کشتی فرنگی بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو حضور یافت، پس از شکست سامان طهماسبی، کشتی‌گیر ایرانی کشور آذربایجان در گام اول، مقابل دنیس ماکسیمیلیان کودلا از آلمان قرار گرفت و با نتیجه یک بر یک شکست خورد.

این شکست باعث شد اخلاقی یک قدم مانده به مدال برنز المپیک از این بازی‌ها حذف شود تا پس از حذف حمید سوریان در ۵۹ کیلوگرم و بشیر باباجان‌زاده در ۱۳۰ کیلوگرم، سومین فرنگی‌کار کشورمان باشد که با بازی‌های المپیک وداع می‌کند.

آخرین روز مسابقات کشتی فرنگی روز سه‌شنبه در دو وزن پیگیری می‌شود که امید نوروزی در ۶۶ کیلوگرم و پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف ریواس اسپینوزا از ونزوئلا خواهد رفت. قاسم رضایی، فرنگی‌کار وزن ۹۸ کیلوگرم کشورمان هم پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف با برنده رقابت لویلیس خوزه پرز مورا از ونزوئلا و هاردیپ هاردیپ از هند خواهد رفت.

۶۰۱/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس