تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1]   فرنگی‌کار دسته ۸۵ کیلوگرم کشورمان با پیروزی مقابل کشتی‌گیر سوئدی به مرحله یک‌هشتم نهایی پیکارهای المپیک رسید اما در ادامه با تحمل شکست مقابل حریف روس از صعود به مرحله بعد باز ماند.  به گزارش تابناک ورزشی، حبیب‌الله اخلاقی در نخستین مسابقه خود در دسته ۸۵ کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ […]

[ad_1]

  فرنگی‌کار دسته ۸۵ کیلوگرم کشورمان با پیروزی مقابل کشتی‌گیر سوئدی به مرحله یک‌هشتم نهایی پیکارهای المپیک رسید اما در ادامه با تحمل شکست مقابل حریف روس از صعود به مرحله بعد باز ماند.
 

به گزارش تابناک ورزشی، حبیب‌الله اخلاقی در نخستین مسابقه خود در دسته ۸۵ کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو امروز (دوشنبه) به روی تشک رفت. فرنگی‌کار دسته ۸۵ کیلوگرم کشورمان در نخستین مسابقه خود مقابل زاکاریاس برگ از سوئد قرار گرفت که در پایان با امتیاز ۱۰ بر صفر پیروز شد.

فرنگی‌کار کشورمان با این پیروزی راهی مرحله یک هشتم نهایی مسابقات شد و در دور دوم مغلوب فرنگی‌کار روس شد و از حضور در
مرحله بعد بازماند.

حبیب‌الله اخلاقی در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر صفر
زاکاریاس برگ از سوئد را شکست داد، اما در دور بعد با نتیجه ۹ بر ۲ و با
ضربه فنی مغلوب داویت چاکوتادزه از روسیه شد و شانس حضور در مرحله بعد را
از دست داد. وی برای ادامه کار باید منتظر حضور حریفش در فینال باشد.


در وزن ۱۳ کیلیوگرم بشیر باباجان زاده که در دور اول با قرعه استراحت رو به رو شده بود با حریف قلدر و تنوموند چینی رو به رو شد و در همان ابتدا با گرفتن ۳ امتیاز از حریف خود نشان داد برای پیروزی به تشک آمده است. وی د ادامه با کنترل مسابقه مقابل منگ از چین توانست به برتری رسیده و به دور بعد صعود کند. باباجان زاده باید در مرحله سوم به مصاف حریف قدرتمند خود ادوارد پاپ از آلمان برود.

اخلاقی باخت، باباجان زاده ایران را امیدوار کرد 

[ad_2]

منبع:تابناک ورزشی

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس