تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر کشور آلمان ضمن تأکید بر ایجاد قوانین سختگیرانه‌ در قبال مهاجرین افغانستانی گفت که اخراج اجباری آنها از این کشور تشدید خواهد شد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم، «توماس دمایزیر» وزیر کشور آلمان اعلام کرد: سیاست ما در مورد مهاجرین افغانستانی تغییری نمی‌کند و قوانین سختگیرانه‌ای در قبال آنها اعمال می‌کنیم. […]

[ad_1]

وزیر کشور آلمان ضمن تأکید بر ایجاد قوانین سختگیرانه‌ در قبال مهاجرین افغانستانی گفت که اخراج اجباری آنها از این کشور تشدید خواهد شد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم، «توماس دمایزیر» وزیر کشور آلمان اعلام کرد: سیاست ما در مورد مهاجرین افغانستانی تغییری نمی‌کند و قوانین سختگیرانه‌ای در قبال آنها اعمال می‌کنیم.

وی تأکید کرد: برخی مرزهای ما بر روی مهاجرین افغانستانی بسته می‌شود و روند اخراج اجباری آنها از این کشور تشدید خواهد شد.

دمایزیر اذعان داشت: دولت آلمان بین مهاجرین افغانستانی و مهاجرین دیگر کشورها تفکیک مهمی در نظر گرفته است.

وزیر کشور آلمان افزود: آلمان قصد دارد در مرحله اول افغان‌هایی که در این کشور مرتکب خلاف شده‌اند را اخراج کند و به افغانستان بفرستند، اما این موضوع شامل حال مهاجرین متخلف دیگر کشورها نمی‌شود.

این اظهارات در حالی مطرح می‌شود که پیش از این سازمان‌ها و نهادهای حقوق بشری آلمانی بارها از دولت این کشور خواستار ارائه مجوزهای قانونی به مهاجرین افغانستانی و ادغام آنها در آلمان شده‌اند.

با وجودی که مقامات کابل همواره از کشورهای اروپایی می‌خواهند تا پناهندگان این کشور با توجه به ظرفیت موجود در افغانستان و با رضایت مهاجرین بازگردانده شوند، اما آلمان توجهی به این مسئله نداشته است.

در کنفرانس آکس‌کام که سال گذشته در اروپا برگزار شد مقامات افغانستان با توجه به ناامنی‌های این کشور از اروپا خواستند تا همه مهاجرین افغانستانی را بپذیرند.

در این کنفرانس تمامی کشورها بر حمایت از افغانستان و مهاجرین این کشور در سراسر جهان تأکید کردند و در پایان نیز قطعنامه‌ای پیرامون آن توسط کشورهای شرکت کننده صادر شد.

۳۰۰۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس