تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون توسعه مدیریت منابع وزیر کشور از افزایش اختیارات استانداران در ماه‌های آخر عمر دولت تدبیر و امید خبر داد. جواد ناصریان در حاشیه نشست استانداران کارگروه منطقه ۲ کشور به میزبانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در محل اتاق بازرگانی یاسوج خبرنگار به ایلنا گفت: موضوع تمرکز زدایی و تفویض اختیارات بیشتر از سوی سازمان‌ها […]

[ad_1]

معاون توسعه مدیریت منابع وزیر کشور از افزایش اختیارات استانداران در ماه‌های آخر عمر دولت تدبیر و امید خبر داد.

جواد ناصریان در حاشیه نشست استانداران کارگروه منطقه ۲ کشور به میزبانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در محل اتاق بازرگانی یاسوج خبرنگار به ایلنا گفت: موضوع تمرکز زدایی و تفویض اختیارات بیشتر از سوی سازمان‌ها و وزارتخانه‌های مرکزی به استان‌ها و استانداران از اولویت‌های وزارت کشور است.


وی گفت: یکی از امتیازها و دستاوردهای اساسی دولت ابلاغ همین دستور العمل خواهد بود.


معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر کشور از افزایش بیش از ۵۰ مورد وظیفه سازمانی از وزارتخانه‌های مرکزی در تهران بر اساس این ابلاغ به استان ها و استانداران خبرداد.


ناصریان، نکته اصلی در این راستا را نحوه اجرا و انجام مطلوب این مصوبه دانست.


وی افزود: یکی از مشکلات و چالش‌های مهم ابلاغ این مصوبه این است که هنوز ساختار، فرایند و زیرساخت‌های لازم در بسیاری از استان‌ها برای انجام این مهم فراهم نشده است.


به گزارش ایلنا از یاسوج، نشست کارگروه یک روزه استانداران منطقه ۲ کشور شامل استانداران و معاونان هماهنگی امور اقتصادی استانداری‌های فارس، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، بوشهر، هرمزگان و کهگیلویه و بویراحمد به مدت یک روز در یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس