تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۴

یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اختلاف نظرها برای حرکت و کارآیی بیشتر است و ان‌شاءالله همدلی و همزبانی را در عمل در انتخابات اسفند ماه نشان خواهیم داد. به گزارش گذارنیوز محمدرضا عارف نیز با تاکید بر اینکه در داخل کشور بر سر اصول هیچ اختلافی نیست، گفت: اختلاف نظرها برای حرکت و […]

یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اختلاف نظرها برای حرکت و کارآیی بیشتر است و ان‌شاءالله همدلی و همزبانی را در عمل در انتخابات اسفند ماه نشان خواهیم داد.

عارف

به گزارش گذارنیوز محمدرضا عارف نیز با تاکید بر اینکه در داخل کشور بر سر اصول هیچ اختلافی نیست، گفت: اختلاف نظرها برای حرکت و کارآیی بیشتر است و ان‌شاءالله همدلی و همزبانی را در عمل در انتخابات اسفند ماه نشان خواهیم داد.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود با اشاره به نام‌گذاری امسال به نام همدلی و همزبانی، افزود: این شعار بسیار ارزشمند است به‌خصوص با موفقیت ارزشمندی که در صحنه سیاسی به دست ‌آوردیم، حقیقتاً باید این شعار محور تفاهم و همدلی باشد و در انتخابات پیش رو آن را نشان دهیم.

رئیس بنیاد امید ایرانیان با بیان اینکه هدف و راه همه ما یکی است، گفت: امیدواریم راه و روشی که در ۳۶ سال انقلاب اسلامی یعنی توجه به آرمان‌ها و حاکمیت ارزش‌ها داشتیم همچنان استمرار یابد.

عارف افزود: آرزوی همه ما این است که نظام حکومتی به جایی برسد که بتوانیم آن را تحویل صاحب اصلی آن یعنی حضرت مهدی (عج) بدهیم.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس